Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2019 o 17:04, karol721 napisał:

Witam mam możliwość kupienia felg 17 7j et 37,miałby być z oponami 225/45/17 czy nigdzie nie będzie obierać i jak będzie wyglądać? 

Ja mam takie zimowe i nie obcieraja 

A mam zawieszenie 1BV s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Posiadam audi a4 b6 Avant z silnikiem 3.0 Asn w quattro i chce zalozyc ładne felgi na lato. 

Mam mozliwosc zakupu ladnych felg ori s line 18" od A4 o numerach 8jxh2, et 30. Czy bez problemu bedą pasować ? Nic nie bedzie ocierac ?

Z góry dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ucho.77 napisał:

będą pasować 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie mama audi a4 b8 na zawieszeniu z AP 078 i chce kupić 19 na.przod 19x8.5 ET42 A na tył 19x9.5 ET42 I powiecie mi czy et będzie dobrze nie będzie nic odbierać ani wystawac ani nigdzie chaczyc? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomóżcie proszę posiadam A4 B6 1.8 t 163 KM Avanti 2003 r s line założone są oryginalne felgi 17 chce na zimę zakupić stalówki 16 5x112 chodzi o te et jakie podejdzie chodzi aby to normalnie wyglądało i nie wadziło o zacisk plis pomóżcie z góry mega dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Czy 8j et 28 podejdzie pod a4 b6 avant? 

Zawiecha s line 1bv(chyba) przod +talerze z B5. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeję kotleta. Nie chcę śmiecić.

A4b7. Zawias 1bv czyli 2cm w dół.

Muszę kupić stal na zimę.

Pytanie:

Felga stalowa 16" 6j czy 6.5j?

I jakiego et mam szukać?

Obecnie alu 18" 8j et40

Do stali chce opony 205/55 oczywiście 16"

Czy stal 6j nie będzie wyglądała jak tramwaj?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkybela,

Powinno być na styk z przodu, z tyłu bez problemu.

Jaka guma ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy felgi 18 cali 8j et 47 opony 235,40 beda pasowaly do audi a4 b8 avant. A jak nie to jakie felgi kupic z jakim et

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2020 o 20:46, Maciek1281 napisał:

Witam. Panowie czy felgi 18 cali 8j et 47 opony 235,40 beda pasowaly do audi a4 b8 avant. A jak nie to jakie felgi kupic z jakim et

Spokojnie zmieścisz jeszcze by dystans z 15mm się zmieścił 

Edytowane przez EdoTensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy felgi 18"x9.5j ET 42 z oponą 235/40 będą pasowały do A4 B7? Jeśli tak to jakie najlepiej dać dystanse tak, aby koła nie przycierały przy pełnym obciążeniu auta (tj. 4 osoby + bagaż)?

Zawieszenie 1BE i w planach mam dołożenie talerzyków od B5 z przodu.

Edytowane przez KptBorsuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam koła letnie 18 8j et 47 245/40w mojej b8 avant zawieszenie -30mm, koła są troche schowane do środka mam zamiar zmienić felgi na inne i chciałbym zeby były bardziej wysunięte na zewnątrz . jakie minimalne et mógłbym wsadzić i czy felga 8,5j nie będzie lepiej wyglądać przy takiej szerokiej oponie ? z góry dziękuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wiedzieć czy opony 225/45r18 z rantem beda pasować na felge 8.5j et30 a4 b8 zawias standard

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie pytanie. Szukam felg do mojej b6 na przyszły sezon. 18 cali  napewno 8.5j opona 225 /40 i nie wiem jakie et wybrać żeby to było w pełni funkcjonalne i zarazem wygladalo. Zawias 1be i pro kit ale raczej będzie gwint bez mega gleby też do codziennej jazdy. Z tego co piszecie to et 30 będzie ok ale czy przy komplecie ludzi nie obciera nic z tyłu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj felgi z et 30/35 lub od 40 w górę i wsadzisz dystans.

Zależy też po jakich drogach jeździsz ale myśle że przy et 33-35 bd okej :thumbup1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Szukaj felgi z et 30/35 lub od 40 w górę i wsadzisz dystans.

Zależy też po jakich drogach jeździsz ale myśle że przy et 33-35 bd okej :thumbup1:

 

spodobaly mi sie fele z a5 z et29 tylko mam obawy czy przy komplecie osob( jezdze tak do pracy raz na miesiac- poltorej)  nic nie bedzie tarlo. drogi raczej takie srednio dobre duzo w okolicy nowych nawierzchni klada a po polach nie jezdze i  jak mowilem gleby tez nie bedzie duzej max 4cm nizej od serii 1ba. Ew jak juz nie bedzie wyjscia to et 35 wpakuje i tez bedzie. Tylko masa ludzi tak jezdzi i nie wierze ze nikt czasem kompletu osob nie wiezie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem opony 225/45/17 teraz chce kupić do nich jakieś alusy 17 znajomy mówił że do naszych a4 b7 avant seryjnie jest ET 45 i jak dam niżej będzie wystawać. I tak szukam i szukam tych alusów i te co chce to generalnie ET 45 wszystko od Dezanta, ET 37 Audi i jestem w kropce bo się nie znam :( a auto trochę nisko tył leży wiec jak coś wejdzie na równo to kicha. Auto robi trasy PL-NL wiec jak jest załadowane to opona się chowa pod spód wiec na równo raczej odpada, chyba ze je podnieść do góry :)

 

81212060_1462698233897611_1521525029697748992_n.jpg

aurto.jpg

104003342_252265762537866_8550181901673218141_n.jpg

przód.jpgPrzód

tył.jpgTył

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...