A4 B6 1.8T BEX 2xsline
0

73 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ktoś coś? 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-s-line-1-8t-190km-bex-bixenon-2004-wroclaw-ID6BxnSG.html?

szukam takiej wersji, mam ponad 300km do tego egzemplarza. Co powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Moim zdaniem w tej cenie powinna być w quattro ;)

Edytowane przez Wojtek16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na ładną. Szukałem niedawno B6 w quattro i takie poniżej 25-27tyś to same śmietniki. Jeśli oska Ci nie przeszkadza jedź i oglądaj. No i targuj się ostro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paweł, ile? 25-27tyś za B6? 🙄😲

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak. Zamieszczałem nawet ogłoszenie tu na forum, że szukam takiej w bdb stanie (nie malowaną). Dostałem 3 propozycje. Najtańsza to 25 koła. Szukałem 1.8t z 2004r. Obejrzałem kilka w granicach 20-22tyś z ogłoszeń i odpuściłem. Szkoda kasy na jeżdżenie. Wkurzyłem się i kupiłem idealną B5 za 15tyś. Reszta pójdzie na mody:)

Edytowane przez Randor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W DE widziałem wariatów, którzy sprzedają nawet po 10k Euro... W międzyczacie znajomy szuka właśnie w DE

Ośka mi nie przeszkadza. Chociaż quattro to plus, bo zapewne po jakimś czasie wrzuciłbym jakieś mody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

B6 to dobra inwestycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 10k euro to można już porządne S4 kupić:) To dopiero jest inwestycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj jeden z forumowiczów sprzedał B6 z 2003r quattro, wystawił za 20 800zł. Twierdził, że stan idealny. To już nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jakbyś pojechał i obejrzał porządnie (miernik, geometria 3d + rama i pomiary podłogi oraz kielichów) to byś mógł coś o tym sądzić. A tak to zgadywanka. Nikt Ci nie odda dobrej fury zrobionej na tip top za średnią cenę z allegro. Chyba, że naprawdę ktoś ma nóż na gardle.

Edytowane przez Randor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie wkleić: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli opis jest prawdziwy to była to super okazja i auto musiało sprzedac się migiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak. Dobra, może nie zaśmiecajmy koledze tematu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpisujcie się. Nie ma problemu. Po niedzieli zaczynam obdzwanianie bo mam kilka sztuk na oku po drodze do tego egzemplarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Co do auta z ogłoszenia na górze.. Cena może nie bierze się znikąd i auto może być fajne ale ja już dawno wyleczyłem się z kupna aut od handlarzyków i innych komisów. Może to złudne ale wydaje mi się, ze zakup od osoby prywatnej która miała dane auto ileś tam jest obarczony mniejszym ryzykiem.

Edytowane przez Randor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tak samo.  Z racji wykonywanego zawodu nie mam zaufania do obcych ludzi. Gdyby ktoś coś słyszał o sprzedawanym pewnym B6 BEX 2xsline  proszę dawać znać . byłbym wdzięczny :)

Za pomoc jestem w stanie coś odpalić :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta co pokazales ma tylko zew sline

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.

Kupowałem od tego kolesia swojego BEXa 2 lata temu. 

Jak potrzebujesz pogadać, wyślij do mnie zapytanie na priv,  napisze Ci numer telefonu do mnie i pogadamy.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszło PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"2xs-line" magnes na każdego janusza 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie. Wiem czego chcę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak ktoś ma wymagania stanu salonowego od nastoletniego auta,to potem pisze,że 25-27 za B6,bo reszta,to śmietniki:whistling:.15 za B5,to trzeba mieć nierówno pod kopułą.Jest popyt,to i podaż za kosmiczne ceny,których te paździerze w życiu nie są warte.Poświęcić trochę więcej czasu,być normalnym,a nie dziwakiem-januszem i za normalne pieniądze można dostać fajne autko,a nie przecenione byle co,bo 5 dodatkowo od razu za samo BEX i 2sline:glupek2:.Ja przekonałem się na własnej skórze,że kupno u nas danego modelu z wyższej półki cenowej nie gwarantuje niczego.Ktoś z rodziny kupił za pułap z tych najniższych i śmiga zadowolony,a ja kicha😂

Edytowane przez mirek31071977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Budżet to 25tys zł + pakiet startowy 

Wiem, że znalezienie tej wersji w nienagannym stanie graniczy z cudem. Jednkaże warto spróbować. Fakt, 30 tys zł za pełny s line w B6 1.8T to trochę przesada... Dlatego pod uwagę biorę również nowsze B7 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Quattro200HP napisał:

"2xs-line" magnes na każdego janusza 🤣

niedawno widziałem ogłoszenie B8 i 3xsline :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, wojtasbbi napisał:

niedawno widziałem ogłoszenie B8 i 3xsline :D:D

są sprzedający dla których zawieszenie to osobny sline

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

b6 chlop szukal nie malowane i stan salon ja nie moge juz, co za kraj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołóż sobie i kup lepiej B8 nawet na gnój, większe prawdopodobieństwo realnego przebiegu, ori lakieru itp. B6 to już starocie, nawet B7. Te auta mają po 18 lat i nie ma szans na oryginalny lakier, mały przebieg, a ceny to śmiech na sali jak za kombiaka z silnikami Passata. Wieku nie oszukasz, b6 to już częściowo zajechane trupy szczególnie te ściągnięte, bo je ciągnie się z podejściem że w jakim stanie nie bedzie i tak kupi je ktoś napalony na legendarne 1.8T które może być już śmietnikiem. I bez obrazy, ale jak widzi sie setny raz jak ktoś szuka B6 w eslajnach x10 z ori lakierem to zaczyna wiać cebulą :D Trzeba iść do przodu, bierz coś świeżego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak tylko te auta tak trzymaja wartosc przez smieciowe silniki benzynowe w b8. Za polifta b8 trzeba dac kolo 60tys, przedlifta w benzynie lepiej nie tykac, to winduja ceny b6 i b7.

A szukanie b6 w ori lakierze zakrawa na jakas komedie. Nie wazne w jakim stanie technicznym, ale ma byc 2xsline i ori lakier😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W którym miejscu napisałem, że ma być ori lakier chłopy? ;) Jestem świadomy że 15letnie auto ideałem nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja pisałem o ori lakierze. Znalazłem B5 w takim po raptem miesiącu poszukiwań. Mam w rodzinie a4 b6 i paska b5 oba 100% ori lakier i nie bite. Mało tego, poprzedni właściciel mojej B5 kupił S4 B5 za 25tyś, ma malowany tylko jeden błotnik + dostał foty udowadniające, że to tylko stłuczka parkingowa. Jak ktoś chce to znajdzie. To, że auto ma 18 lat nie znaczy, ze trzeba godzić się ze szpachlą czy wspawanymi ćwiartkami. Pewne i zadbane auta kosztują swoje choć tak jak ktoś wyżej napisał u nas wysoka cena niczego nie gwarantuje. Coś mi się wydaje, że wypowiadają się tu ludzie którzy handlują autami (przeważnie trupami od turka). Nie słuchaj wszystkiego co się pisze na jakimś tam forum. Masz dobry budżet to znajdziesz B6 w bdb stanie i nie bite. Miernik w rękę + najlepiej minimum porządna geometria przed zakupem. Ja sprawdzam tez każde auto na ramie (koszt w aso 300-500zł zaleznie od zakresu pracy)

Edytowane przez Randor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi