Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AMI


K.ostr15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Mam pytanie odnośnie Audi Media, zakupiłem audi a4 b8 i rzekomo jest AMI, faktycznie znalazłem luźno kostkę w schowku ale nie jestem pewny czy o tę kostkę chodzi. To moje pierwsze audi więc proszę o pomoc. Nie chce kupować na darmo tej przejściówki na USB

Dziękuje pozdrawiam

Jeśli zdjęcie jest nie wyraźne w każdej chwili mogę przesłać lepsze jakościowo, wydaje mi się że przejściówki są węższe i dłuższe..IMG_20190119_130357[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz chociaz ktory rok auta, jakie RADIO ? MMI ?

Zdejmij schowek i sprawdz gdzie idzie to
Ja nie kojarze do czego to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI ale czy 2g czy 3g to nie mam pojęcia, joystick znajduję się obok biegów..zmieniarka w miejscu radia, rok 2008 czerwiec..sorry ze nie znam się kompletnie, z tego co wiem to chyba modelowo 2009 bo FIS biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B8 MMI 2G HIGH szło tam tylko AMI......ale tam powinien byc swiatłowód jeszcze

AMI ma tylko 3 PINY : 12V , masa , diagnoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię zdjęcie, może będziesz wiedział co to za wersja, a ja poszukam w schowku jeszcze może gdzieś tam jeszcze jest jakaś kostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wrclaguna napisał:

w B8 MMI 2G HIGH szło tam tylko AMI......ale tam powinien byc swiatłowód jeszcze

AMI ma tylko 3 PINY : 12V , masa , diagnoza

 

IMG_20190120_150711[1].jpg

IMG_20190120_150733[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI 2G. 

Wtyczka która pokazałeś na zdjęciu wygląda jak zasilająca od modułu AMI.

Według mnie ktoś AMI (bądź jakiś zamiennik ami innej firmy)) wymontował, zamknął pętlę światłowodu i wcisnął z powrotem nad schowek i tylko tą kostkę zasilania zostawił ☹️

 

@wrclaguna

W innym wątku o retroficie ami widziałem info że niektórzy mieli problem z AMI i zasilaniem 3 pinowym że urządzenie wykrywało na przemian ze zmieniarka jako media1, dopiero dodanie tego 4pinu z 12v sprawiało, że ami widziane było obok zmieniarki.

Edytowane przez Tekero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to bo wersja całkiem fajnie wyposażona, a jedyne źródło muzyki to zmieniarka cd, ani auxa ani kart Micro ani bluetooth czy też USB :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, ja mam MMI 2G Basic Plus (czerwony wyświetlacz) i mam AUX, BT, zmieniarkę. Wydaje mi się że wszystko wyżej powinno mieć tylko więcej rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołoż sobie AMI.

AMI MOST 4e0035785 (może występować z literkami na koncu6 od A do F, wszystkie pasują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2019 o 14:51, wrclaguna napisał:

to nie od AMI

c61a84db45a28ccb4e1d8dc05750
ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o Zmieniarka BT/USB/SD/AUX Audi MMI 2G A4 A5 A6 A8 Q - 8685347950 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-24 - cena 699 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie ami. Mam A4 B8 z 2010 roku z mmi 3g high lecz nigdzie nie mam wejścia ami. Czy jest opcja aby w jakiś sposób je "dołożyć"?? Znalazłem coś takiego ale nie wiem czy to wystarczy. https://www.facebook.com/groups/555126938019393/permalink/1107803636085051/?sale_post_id=1107803636085051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...