Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padł licznik


zwyrol14

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B6 1.9 TDI AVB MANUAL. Witam mam problem z licznikami a mianowicie po postoju 5 dniowym odpaliłem samochód wszystko było ok poszedłem na chwilę do domu wracam i już wskaźniki stoją na 0 licznik obrotomierz temperatura paliwo brak fissa i stanu licznika kilometrów zgasiłem samochód i już nie chciał odpalić . Postanowiłem wyjąć sterownik posuszylem go ale nic nie dało, to zabrałem się za liczniki i problem naprawił się na chwile jak delikatnie dociskiem zielona kostkę licznika ale to nie na długo ale macajac ta kostkę i wyczułem moment żeby odpalić samochód i mi się to udało postanowiłem się przewieź to po dziurach czy przy chamowaniu licznik tak jak by dostawał prąd nagle go gubił tak samo jak klimatronik też się załączał razem z licznikami. I mam teraz pytanie czy miał ktoś kiedyś taki problem co może być przyczyną czy dam sobie sam z tym radę czy lepiej dać to komuś innemu do zrobienia. Dodam jeszcze że jakiś miesiąc do tyłu świecił mi się sensor od poziomu oleju w misce ale po dobie zgasł i do tej pory spokój był nie zaświecił mi się ani razu .

Edytowane przez zwyrol14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...