Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bose słabiej gra


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam taką sytuacje kupiłem auto , fajne wyposażenie  RNS-E  bose stukało az miło  porostu  super,  ale zależano mi na uruchomioniu  tel po Bluetoofie  i tak dalej problem był taki ze nie mogłem sie połączyć  z nawigacja i radiem itd. wyjąłem radio  a tam ori  wtyczka  wypieta  taka niebieskia jest tam ok  10pin  ale  tylko 2 kable ( wchodzi ona w tą duzą) a w jej miejsce  wpięte ustrojstwo  dokłady  bluetoofh  coś tupu auxiliary input z mikrofonem oraz  wtykiem  jack  3,5mm i pod iphone . jak szukam po blutku to wyszukuje mi to  ustrojstwo  tylko nie znam pinu  by sparować  odrzuca podstawowe hasla  0000 1234  itp. ale wtedy  audio  pieknie gra audio :)  tak jak gra   bose   :)  natomiast  jak wypnę to ustrojstwo i wepnę ori  kostkę z tymi tylko 2 przewodami  to łacze sie z radiem navi  telefoonem  Vagiem uruchomiłem tel po blutku wszysko prawie ok  ale  bose  przestało  grac  to znaczy  gra jak zwykłe nagłośnienie . i teraz  sprawa wygląda  tak  albo  dobre nagłośnienie albo  tel :(  ktoś coś pomoże   podpowie  ???  radio mam 8e0 035 192 k

IMAG2403.jpg

IMAG2401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, colak napisał:

ustrojstwo

http://digital-music-changer.sell.everychina.com/p-103317065-mc-20138-bluetooth-ipod-aux-input-adapter-for-volkswagen-8-pin.html

poszukaj gdzieś instrukcji może znajdziesz PIN

a na moje z tego co opisujesz to po podpięciu tej wtyczki wzmacniacz od BOSE nie uruchamia się (brak masy...?) i dlatego głośniki tak słabo grają. A po VIN wychodzi że w aucie jest seryjne BOSE czy ktoś dokładał? Sprawdź dokładnie instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pasuje Ci dźwięk bose przy odpiętej wtyczce, to wypnij z niej brązowy kabel i ją podłącz. Będziesz mógł vagiem się połączyć z navi i bluetooth i bose będzie grało tak jak miałeś do tej pory (chociaż nie będzie to fabryczna charakterystyka bose). 

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie  a wiec po kolei

pilkozak ten link to dokładnie to co mam  Nawet jak blutek wyszukuje to  M.COSTA (tak jak w liku co podałeś )tylko nie przyjmuje  mi  pin   poszperam i sprawdzę  , tak o VIN jest  RNS-E  i bose ori  

Bromhit  nie bardzo  rozumiem co masz na mysli  ??

A co wy na to jakbym zrobil  tak  podłączyl  ten adapter i w tej kostce  od adaptera  sa wolne piny    pod przewody  ktore są w ori  kostce  i porostu je  przełożył do tej nieoryginalnej  kostki   czy  jednak moge cos  uszkodzić  w ten sposób ?  czyli w jednej kostce miałbym wszystko 

generalnie mieszkam w piasecznie jak coś jak jesteście  obcykani w temacie  mogę podjechać 

 

Pozdrawiam colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o niebieską wtyczkę ori ( tą wypiętą). 

Kabel zielony to linia diagnostyczna 

Kabel brązowy jest od bose, w ori jest on podłączony do masy, gdy go odepniesz bose zaczyna mocniej tłuc, ale za to mniej czysto. Jeździłem i tak i tak, wolę jak gra z podłączonym + drugi sub. 

Gdy podepniesz wtyczkę bez tego kabla, będzie Ci bose grało tak jak masz z podpiętym nie ori zestawem bluetooth. 

Jak poprzekładasz piny w te same miejsca, to nic się nie uszkodzi, bo niby dlaczego. 

Jakbyś znalazł pin do tego urządzenia, to jeszcze pewnie miałbyś bonus, muza po bluetooth. 

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bromchit   sprawdzę i dam znać ale dla mnie to dziwne że jak podpinam ori instalacje  to  gra gorzej  faktycznie  tak jak by basu  nie było,  w porównaniu  z tym jak ten wtyk jest wypięty , jak będę jeździł na wypiętym czyli będzie pięknie stukać nic nie uszkodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie uszkodzi jeździłem tak jakiś czas i nic się nie stało. 

Był nawet gdzieś na forum wątek na ten i nikomu nic się nie uszkodziło. Z resztą właśnie cały czas jeździsz na wypiętym pinie, bo ori kostka przecież nie jest podłączona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie  a wiec  tak dla potomnych 

urządzenia takie dokładne jak w pierwszym poscie  napisałem typu aux auili......  M.COSTA mają kod pin 9088  :) dzikuje pilkozak  zmobilizowaleś mnie do szukania i znalazlem 

łaczylem sie  tel  z tym M Costa  le nic nie mozna było  zrobic  nawet  przez kabel :(  wiec to wypiolem 

Natomiast kwestia 2 jak odłączę  brązowy  kabel  bose  zaczyna stukać fajnie  ale .....  odłączony jest tak jaby mikrofon tzn można wybierać nr  tel  przez kiere lub  radio ale  rozmowa już  tylko przez smartphone  ( dzialało tylko wybieranie )wiec podpiąłem ten brązowy  kabel spowrotem  i było ok .

pozdrawiam panowie  colak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...