Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie nieorygialnego radia - jakie kostki


Aroox

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Posiadam Audi A4 B6 1.6 z 2004 roku i mam aktualnie w nim bardzo kiepskie radio AudioMedia AMR 113 (do radia podłączone są dwie kostki - czarna na dole i brązowa na górze). Wszystko pasuje, radio gra, ale chciałbym je zamienić na takie, jakie miałem w poprzednim samochodzie, a mianowicie Sony DSX A410BT. Problem polega na tym, że na pewno potrzeba jakichś kostek (przejściówek?) żeby radio zadziałało, bo oba radia mają inne wejścia, a ja za nic w świecie się na tym nie znam. Pomoże ktoś w doborze kostek?

Z góry dziękuję za pomoc.

radioodtwarzacz-samoch-audiomedia-amr-113.jpg

Edytowane przez Aroox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do tego radia Sony nie masz tej kostki ? Wpisz na allegro model radia i powinny być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer daje taką kostkę w standardzie do każdego nowego radia. 
O ile pamiętam, w kenwoodzie też ją miałem.

Jak kupisz radio to powinieneś ją mieć. To złącze które pokazujesz na tyle radia sony, stosowane jest w większości nie fabrycznych sprzętów 1din.
Tutaj przykład mojego Pioneera Deh-s500bt. Powinieneś do niego dostać kostkę w standardzie z wyprowadzeniem do kostek ISO (tej czarnej i brązowej)

Znalezione obrazy dla zapytania pioneer deh-s510bt rear

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu wiec podepne sie tutaj :) a i dzis zakupilem takie radyjko jak autor i mam te kostki w zestawie . 

Moje pytanko 

Mam seryjne radyjko audi chce zmienic te radyjko na te same co z postu czyli sony . Mam avanta 2002 i wzmacniacz z seryjna tubą harman wiem tyle ze potrzebuje jakis adapter zeby pobudzic tyl . Na internecie widzialem rozne pakiety ramka adapter itp ale nie wiem jaki dobrac zeby pobudzic tego harmana sa tam dedykowane do jakiegos half bose nokia i blaupunkt . Problem w tym ze nie mam pojecia co bedzie mi pasowac . Bylbym bardzo wdzieczny jezeli ktos bylby w stanie mi podlinkowac na allegro co zamowic . Pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy kupiłem radio pioniera z oryginalnego radia mam 3 wtyczki ale w otrzymanej kostce tylko 2 podłączyłem to co się dało bez anteny i radio nie wstaje. 

 

0150D2A3-7D9E-42DC-8956-8C43B6E5F4B5.jpeg

47BEE8B8-4814-4AA7-9EB1-AB9341EB4257.jpeg

5FA9DC98-6A03-4A85-B229-18AEA0683878.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci jaki masz system czy bose czy harman musisz kupic separator audio na allegro sa komplety razem z ramka separatorem do anteny itp . Podlaczasz to wszystko razem z kostkami iso co masz w zestawie z radiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...