Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o sprawdzenie logów


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie  byłbym wdzięczny za wypowiedzenie  się  auto a4b7 maual 1,8T  BFB benyna 

http://vaglogi.pl/log-002_033_s529O8s.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_mXG34.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_nOu8i.html

 

czy jest możliwość  sprawdzenie  VCDS czy auto jest po programie?

pozdrawiam colak  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto jest po programie, generalnie nie wygląda to jakoś źle, wszystko raczej sprawne, choć   logi dobrze jest zrobić do odcinki, program raczej typu zagraniczny gotowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z niemiec sprawdzone, jak sprawdzić  ile mocy to ma ( nie hamownia ) chciałbym gaz  wstawić  i nie wiem jakie graty  dobrać  jestem na środę  umówiony na montaż  , po czym wnioskujesz że jest po programie ?

Miałem podejrzenie że  tak jest  bo od  2008 roku jeżdżę  1,8t  a to zbiera sie jak gupie ?

zagraniczny gotowiec  wiec nie  duzo pewnie podniesione??? 

Edytowane przez colak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz sie na tym ???

generalnie wszytko jest  ok  podczas  gwałtownego przyśpieszania na 3 biegu  są delikatne szarpnięcia ale  mi to nie przeszkadza na 1 i 2  auto  szybko sie rozpędza ze nie czuc  tych   szarpnięć  nie czuc  też na 4 i 5 biegu 

 

Możesz podać do siebie nr  tel zamieni bym słówko 

 

Colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam okolice 190 konia, ogolnie wyglada okej poza tym, ze wtryski sa juz zamkniete, a tak map sie nie robi..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Divaneays  możesz rozwinąć swoja mysl co to znaczy sa zamknięte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski pętlą, czyli nie wyrabiają. Podobna sytuacja występuje jak pompa paliwa nie wyrabia ale tu kwestia programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, colak napisał:

kolego Divaneays  możesz rozwinąć swoja mysl co to znaczy sa zamknięte ?

Tu wtryski wykorzystane sa niemal ze w 100%, a nie powinno sie wykorzystywac wiecej jak 80-90% wydajnosci wtryskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można w jakiś sposób zimniejszych  ich  wykorzystanie np vag  czy wiąże się to z nowym programem ? czy one cały czas  pracuję na pełnych "obrotach " czy tylko przy ostrzejszej jeździe  ?  planuje  w ten tydzień założyć  gaz  wiec  wtryski paliwowe  będą troce  odpoczywały  sobie  podczas  pracy  na gazie dobrze to rozumię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby założyć większe wtryski, np te z bex i wtedy zrobić ich adaptację.

Seryjne nie wyrabiają już przy takich mocach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie   jutro wstawiam gazownię wiec większość  jady  wtryski paliwowe bedą wyłączone  na obecna chwile  zostawię kwestię  paliwa  zakłam że jak gazownik dobrze mi wystroi  instalacje gazową będzie ok ,podmieniliśmy  graty skoro sugerujecie  iz to auto ma ok 190km  ostatecznie bedzie stag Qbox i parownik gold  i wszedzie  grubsze  przewody  , wtryski pojedyncze z dwóch źródeł zasilane  dam znac co i jak.

Pozdrawiam colak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...