Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapasowy kluczyk


Bambr97

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Niestety do swojego auta mam tylko jeden kluczyk (Audi A4 B7). Przeglądam sobie oferty na forum i widzę kluczyki właśnie.

Na jakiej podstawie dobiera się klucz do swojego samochodu i czy da się "zrobić", żeby klucz był w pełni funkcjonalny?

Otwieranie drzwi z pilota jak i bez, zamykanie, otwieranie klapy bagaznika guzikiem na pilocie no i oczywiście odpalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, tylko tanio nie będzie.. :D

Fachowcy od kluczyków życzą sobie za to od ok 500 do nawet 1000 PLN-ów  ( w Aso kiedyś krzyknęli mi ok 1500 :whistling:)

Można oczywiście się trochę potrudzić i wyjdzie taniej;

-używany kluczyk ( dla pewności z takim samym numerem ) wyrwiesz za ok . 100 PLN

-transponder do immo to 10-15 PLN-ów 

-docięcie grota - 50 PLN

-przypisanie transpondera do immo -100 PLN

Resztę jak masz VCD-sa ogarniesz sam , korzystając z porad na forum i filmików na YT :D

 

P.S.

Odnoszę wrażenie że fabryczne zabezpieczenie przed kradzieżą  ma za zadanie tylko uprzykrzyć życie właścicielowi auta.

Jak dwa lata temu rzeźbiłem kluczyk do swojej , to fachowiec dysponujący odpowiednim sprzętem i wiedzą dopisał mi dwa transpondery do immo w 30 sekund, nie dysponując ori kluczykiem , PIN-em i nawet nie pytając o żadne szczegóły .....:D

Po prostu przyszedł do auta włączył stacyjkę dorobionym przeze mnie kluczykiem bez immo , zbliżył po kolei transpondery klikając kilka razy w lapka wyłączył stacyjkę i zainkasował stówkę, no może to wszystko trwało 45 sekund.... :tongue4:

Edytowane przez piotrsob1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w taki sposób to wygląda. Dzięki ;). 

Trzeba coś podziałać. Nie będzie zbyt ciekawie jak jedyny kluczyk gdzieś się zapodzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...