Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężarka do garażu.


Bałtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić sprężarkę do garażu. Budżet to myślę tak do 400zł (max500zł). Zastosowanie to od czasu do czasu coś dmuchnąć w garażu, coś psiknąć jakąś farba (nie mówię o malowaniu elementów samochodu), i może da radę podpiąc klucz pneumatyczny. I teraz pytanie, jakie oglądać w tej cenie? 24l z lepszym silnikiem, czy może 50l? Kompletnie nie wiem od czego zacząć poszukiwania ;/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o kompresora już był nie raz wystarczy poszukać. W tym budżecie to sobie odpuść. Pod klucz i psikniecie czegoś to minimum 100litrow. Kiedyś też miałem dylemat jak Ty, kupiłem 100litrow i jestem mega zadowolony. Chodzi na tym klucz, przecinak pneumatyczny itd. Więc albo dołoż albo sobie odpuść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz dobra cena do jakości

https://allegro.pl/listing?string=bass polska sprężarka kompresor&order=m&bmatch=baseline-cl-n-dict-aut-1-2-0110

tak jak kolega wyżej napisał min 100l,ale jak nie będziesz używał urządzeń wysokociśnieniowych to 50l też da radę(tylko ta z silnikiem 2,2kW,zawsze później można dodatkowy zbiornik dołączyć ) ,pomalować też pomaluje ,klucz też pociągnie ,ale bez szału często będzie się załączać,24l odpuść to się nadaje do pompowania materacy

 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być sprzęt do indywidualnego użytku, to szukaj jeszcze wśród urządzeń od Kraft&Dele

Rzuć okiem na specyfikację poszczególnych urządzeń. Pod względem ceny do jakości prezentują się dobrze.

Kwestią otwartą pozostaje więc dobór takiej, która spełni określone oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...