Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamera


Popo25

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Montaż kamery cofania. Może komuś się przyda. Trzeba sobie tylko przetłumaczyć. Ja jeszcze nie zakładałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2019 o 19:25, Popo25 napisał:

b9

Dzięki wielkie kolego. Jestem dość nowy na tym forum i nie wiem jeszcze jak mogę docenić załączenie tego pdf ale napiszę że bardzo mi pomogłeś. Jeśli jeszcze byś posiadał podobny manual dla przednich czujników parkowania (PDC) to już w ogóle browar leci i to dosłownie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie kogoś polecić z podkarpackiego aby zamontował taki zestaw kamery cofania z Ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacznę od tego że jestem nowy na forum i to mój pierwszy post :) Zakupiłem niedawno audi a4 b9 2016 i mam taki mankament że nie działa mi przycisk w tylnej klapie (w MMI jest włączony) mogę otwierać tylko z kluczyka, więc myślę o wymianie przycisku, a że marzy mi się kamera cofania a jest ona zintegrowana z przyciskiem klapy to chciałbym załatwić obie te rzeczy za jednym razem. I moje pytanie jest takie czy w serwisie audi jest możliwość wymiany przycisku na przycisk z kamerą i drzucenie przednich czujników parkowania (bo też nie mam :/ ) i zgranie tego wszystkiego z komputerem żeby na wyświetlaczu pokazywał odległości itp. ?? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso Ci czujników do przodu nie dołożą. Możesz je jedynie tam kupić. Masz niedaleko do Rzeszowa więc zapytaj kolegę  @wrclaguna. On jest w stanie dołożyć i czujniki i kamerkę. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. A ile orientacyjnie mogłoby to kosztować za całość (części i robocizna)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zapytać kolegi, ceny mogą być zależne od tego, czy na nowych czy na używanych elementach. Czasami ma używane czujniki lub kamerkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie w mojej A4 nie mogę ręcznie otworzyć klapy tylnej, z kluczyka i przycisku w drzwiach jest ok. Wyczytałem że padł mikro styk. Chcę wymienić ale z kamerą cofania. Na Al....gro jest kilka klamek ale mają różne oznaczenia z końcówką L, B, M, A. Która pasowałaby  do mojego Avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jestem nowy wiec proszę o wyrozumiałość. Chciałbym doposażyć a4 b9 kombi w kamerę cofania oraz klapę elektryczną czy ktoś może posiada jakieś instrukcje montażu albo poleci kogoś z woj. łódzkiego do takiego montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym podpowiedzieć że w ustawieniach auta w MMI jest opcja otwierania lub nie klapy bagażnika z klamki. Ja miałem to odhaczone i nie działało. Teraz jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 17:59, Andrzejx napisał:

Chciał bym podpowiedzieć że w ustawieniach auta w MMI jest opcja otwierania lub nie klapy bagażnika z klamki. Ja miałem to odhaczone i nie działało. Teraz jest OK.

A cos dokladniej bo obszukalem sie w weekend i nie znalazlem ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

"Montaż kamery cofania. Może komuś się przyda. Trzeba sobie tylko przetłumaczyć. Ja jeszcze nie zakładałem."

hehehe,  PDF dawno już nie ma, podobnie jak miesiąc temu  napisałem post odnośnie aktualizacji MIB Delphi z karty sd. Niesamowite co tu się dzieje! 

Nosze się z zamiarem dołożenia kamery cofania i zastanawia mnie spryskiwacz w kamerce. Na ile to pomaga, lub nie? 

Na Ali.... są z i bez spryskiwaczy, różnica nieznaczna. Jak się podłącza ten sprysk? trzeba dokupić jakiś specjalny przewód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacz jest moim zdaniem pomocny bo po jeździe w deszczu czy śniegu obraz jest zamazany. Jest specjalny trójnik i podłączasz do wężyka apryskiwacza tylnej szyby. Nr. części 8W9955934

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za Twoją pomoc:hi:Rozumiem że przy spryskiwaniu tylnej szyby, spryskam kamerkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy aktywowaniu spryskiwacza tylnej szyby pryska także na kamerkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...