Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaby xenon. Help.


Fish1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Panowie temat jest taki, xenon jest słaby nie wiem czy to ja mam pecha czy co ale od początku. Wienialem oryginalne projektory xenon na hella intemo. Robił mi kolega z forum. Efekt dużo lepsze światła lecz dalej taki niedosyt. W tym roku wymieniłem przetwornice + nowe zarniki ds3 cbi. Efekt taki ze światła są tylko nieco bardziej białe. Ogólnie problem tkwi w tym że światła są takie metę. Nie mam tej ostrości. Musi być naprawdę ciemno żeby było widać ta linie odcięcia. Wrzucam fotę jak to wygląda pod ścianą. Co może być nie tak bo nie mam już siły. Czy to może być wina elektryki? Może za małe napięcie czy coś z masą? Dodam że odblysniki wyglądają ok. Nie są wypalone czy coś. Soczewka jest czysta. A efekt jak by lampy świeciły na 70%. Porównując to z innymi xenonami to u mnie brak jest tej ostrości, mocy. Czy jest ktoś z okolic Warszawy co mógł by mi pomóc? Bo. Mi ręce opadają.... 

IMG_20190124_070810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze problem tkwi w odblysniku moze byc przepalony napisz do qwerty on zajmuje sie lampami pewnie powoe Ci wiecej 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy według Ciebie świeci ok czy powinno być bardziej intensywne światło? Bo może coś ze mną jest nie tak :) a tak poważnie to uważam że świeci mało intensywnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Fish1991 napisał:

Ale czy według Ciebie świeci ok czy powinno być bardziej intensywne światło? Bo może coś ze mną jest nie tak :) a tak poważnie to uważam że świeci mało intensywnie 

Wedlug mnie tak ale to jest moje zdanie.

U mnie tez slabo swiecily swiatla ale po wymianie lampy jest widoczna poprawa wiec pewnie masz cos z lampami klosz albo srodek zabrudzony.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że są osoby które podzielają moje zdanie. Dziś wysyłam lampy do Pana Grześka. Podzielę się po zabiegu efektami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania wrzucam fotkę po założeniu lamp z anglika (przedstawione na Europę) które mam na zastępstwo. I w sumie dużej różnicy nie ma :D

IMG_20190126_181710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Langista napisał:

Mnie to wygląda jakby odbłyśnik był w kiepskim stanie i nie odbijał dokładnie światła.

Dowiemy się niedługo. Lampy są w drodze do eksperta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobnie jak zamontowałem chińskie przetwornice. Po wymianie na oryginał świecą 3 razy mocniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale przetwornice + żarniki są oryginalne wiec odpada . Zresztą na poprzednich żarnikach i przetwornicach była ta sama moc czyli ujowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trzeba i przetwornice wymienić/zregenerować żeby była wyraźna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornice mitsubishi d3s i palniki philips d3s. Za zamontowane praktycznie nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...