Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi po wymianie uszelki i zaworow dymi na bialo


Bartek12121212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odebralem pare dni temu moje 1.6 od mechanika glowica planowana nowa uszczelka rozrzad oleje itp powodem byly wypalone zawory na 2 cylinfrze i nadpalone na pozostalych. Moje pytanie brzmi stoje na swiatlach w lusterku jest bialy dym gdy tylko rusze znika mozliwe ze jestem przewrazliwiony i to przez temperature iteczenia ktora jest +- - 6 MAX - 12 czy cos sie znia dzieje po naprawie przejechane 150 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jednak przewrażliwienie. Jak nie zauważyłeś ubytków oleju lub płynu chłodzącego, auto pracuje normalnie to nie masz się czym przejmować. Przy takich temperaturach jakie są obecnie to normalne, u mnie jest tak samo. W układzie wydechowym zbiera się woda i jak silnik się rozgrzeje to po prostu zaczyna parować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fwl7 napisał:

Ogólnie 1.6 czy stary czy nowy to kopci w a4(para wodna)

Dokładnie tak jest jak piszesz, mojej mamy b5 1.6 ADP ma dokładnie tak samo i mój ALZ również i wszystko jest z nimi ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa nie ma się tutaj czym przejmować przy niskich jeszcze temperaturach to prawidłowy objaw sam posiadam ten silniczek a do tego z instalacją LPG i wtedy to jest biało a płynu nie ubywa więc to czysta para wodna 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...