Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam wszystkich klubowiczow

Edytowane przez Bifek

,,,

Cześć, Jestem Krzysiek z Łódzkiego kupiłem w październiku a4 b6 1.8t Avant, pojawił się zapał do tego aby samochód doprowadzić do stanu idealnego i może trochę pokombinować :) mam nadzieje, że pomożecie.

Pozdrawiam serdecznie ;D

,,,

We wrześniu zamowilem A4 2,0 TFSI 150PS, sline, automat w sedanie, jak narazie wciąż czekam na odbiór. Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji ?

pozdrawiam serdecznie Andy

,,,

Również witam. Na sam początek przygody z tym autem mam mnóstwo pytań i mam nadzieję, że nie będę postrzegany jako laiczny natręt ?

witam konto posiadam od jakiegoś czasu jednak dopiero od niedawna stałem się wielkim fanem Audi ?

woj. Łódzkie

pow. Pajęczański

autko tak jak w opisie pod zdjęciem ?

,,,

Cześć wszystkim, nazywam się Hubert i jestem na etapie poszukiwania Audi B6 Avant w wersji 1.8T + Q, ze względu na to że te model zawsze był przeze mnie bardzo ceniony. Mam nadzieję że uda mi się dzięki Wam znaleźć odpowiedni model na etapie poszukiwań :)

,,,

Witajcie! Na imię mi Marek. Jestem z Gdańska. Bardzo się cieszę, że będę mieć przyjemność korzystania z wiedzy tu zawartej? Pozdrawiam gorąco!