Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaryjne


Merdoock

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam problem z przyciskem awaryjnych w b6, po wyjsciu z samochodu po paru sekundach powinien zgasnac, a on gasnie i zapala sie i tak ciaglenaz nie padnie akumulator..juz 2 razy mi wyladowal zanim doszedlem ze to on tak kradnie. Moje pytanie przycisk do wymiany czy cos podlubac trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jamaica261 napisał:

Ja tak mialem jak mialem uszkodzony mikrostyk w ktorys drzwiach.

A jakby byl walniety microstyk to nie powinny sie jeszcze swiecic wyswietlacze z data i przebiegiem na zegarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic takiego nie mialem. U mnie swirowalo oswietlenie wnetrza bo widzialo caly czas drzwi otwarte no i wiadomo komunikat ze otwarte drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jamaica261 napisał:

No to mii oswietlenie nie wariuje, normalnie gasnie i tyle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ale nikt nic nie odpowiedzial pomocnego. 

Mam problem z przyciskiem awaryjnych a4 b6, dokladnie chodzi o podswietlenie. Po wyjsciu z samochodu podswietlenie przycisku powinno po kilkunastu sekundach sie wylaczyc, a u mnie gasnie i zapala sie az padnie aku, komp nic nie pokazuje, tata mial drugi przycisk wymienilem to samo. Podczas jazdy wszystko jest ok swieci sie jak powinno. Z tego co wiem przycisk powinien podswietlac sie przy otwarciu kazdych drzwi, wiec czy problem tkwi w ktoryms czujniku w drzwiach??? Dodam ze oswietlenie wnetrza dziala normalnie

Edytowane przez Merdoock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... sprawdź elektyke drzwi.. na vcds powinno pokazać ? najprostszym sposobem sprawdź drzwi otwieraj po kolei i sprawdź przy których nie zapali się światło w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga .... sterownik sprawdza czy aby napewno drzwi są zamknięte... często się zdarza że sterownik jest do wymiany ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Czepa napisał:

Jeszcze jedna uwaga .... sterownik sprawdza czy aby napewno drzwi są zamknięte... często się zdarza że sterownik jest do wymiany ? 

Moje bledy:

Jezeli chodzi to ma humorki jezeli chodzi o zamykanie ale to juz od dawna z rok moze lepiej, czasem drzwi przednie pasazera sie zamykaja czasem nie. Jest tez tak z tylnymi ale one znow czesto sie nie otwierajani od srodka trzeba. A z tym przyciskiem to jest moze od 2 tygodni

20190129_121003.jpg

20190129_121000.jpg

20190129_120954.jpg

20190129_120949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...