Jump to content
2 2
Wojtek16

A4 B6 1.8T 150KM 2002r Krosno

Recommended Posts

Witam.
Klubowicze, co myślicie o tym audi? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6BFbLZ.html  Dzwoniłem do właściciela, twierdzi że malowane tylko lewe tylne nadkole. Wszystkie szyby oryginalne. Korozji widocznej podobno nie ma. Właścicielem jest od dwóch lat. Jakąś tam książkę serwisową z Niemiec posiada. Rozrząd wymieniany przy 210tyś. Wiem, że wersja uboga, no ale ... Środek zwykły, radio 1din. Alu letnie 17" z dwoma oponami.
Vin: WAUZZZ8EX3A039546

Właśnie dlatego lipa.Wiem,że się kupuje samochód,a nie cenę,ale sprzedawcy tych starych parchów już dawno zatracili rozeznanie wiek/cena.:glupek2:

No wiem, ale z drugiej strony np auto mogloby wymagać wymiany rozrządu, czyli koszt 700/900zł, zakup drugiego kompletu felg. Nie, że bronię sprzedawcę czy coś. Ale jeśli by się okazało, że auto naprawdę bez wkładu finansowego to dalej przesada z ceną?

Podpowie mi ktoś jeszcze? :D

13 godzin temu, Wojtek16 napisał:

Korozji widocznej podobno nie ma.

Słowo klucz. Pojedź, obejrzyj a napewno coś znajdziesz np. przednie błotniki do zrobienia, bo za rok mogą być już tylko do wymiany. W każdym razie musisz obejrzeć, jeśli jesteś zainteresowany bo narazie masz tylko ból głowy. Nikt tu na forum Ci nie wywróży.

1 minutę temu, krzysiek_f napisał:

Słowo klucz. Pojedź, obejrzyj a napewno coś znajdziesz np. przednie błotniki do zrobienia, bo za rok mogą być już tylko do wymiany. W każdym razie musisz obejrzeć, jeśli jesteś zainteresowany bo narazie masz tylko ból głowy. Nikt tu na forum Ci nie wywróży.

Wydawało mi się, że ten dział jest przeznaczony do tego, żeby doradzać. Tyle, że muszę obejrzeć auto, żeby coś o nim więcej wiedzieć, to wiem. No, ale dzięki ;)

Dzwonię ponownie do właściciela auta, chce się umówić na jutro, i słyszę: "wie pan co ... jest taka sprawa, dziś podłączyłem komputer i pojawił się błąd airbag. a i chyba jeszcze nie mówiłem panu o święcącej się kontrolce od ciśnienia oleju, zapala się od około tygodnia, nie mam pojęcia co to może być"
Jeszcze wczoraj było wszystko na tzw. cacy, dziś już nagle nie.

Edited by Wojtek16

3 godziny temu, Wojtek16 napisał:

Dzwonię ponownie do właściciela auta, chce się umówić na jutro, i słyszę: "wie pan co ... jest taka sprawa, dziś podłączyłem komputer i pojawił się błąd airbag. a i chyba jeszcze nie mówiłem panu o święcącej się kontrolce od ciśnienia oleju, zapala się od około tygodnia, nie mam pojęcia co to może być"
Jeszcze wczoraj było wszystko na tzw. cacy, dziś już nagle nie.

Typowe 1.8T, ludzie chwalą to ale nie biorą pod uwagę że ma to już przebiegi po 200-300 tys, miało wielu właścicieli i nie każdy dbał. Typowy zapchany smok olejowy, niech jeździ na tym dalej, życz mu powodzenia. Ciekawe kiedy ludzie pójdą po rozum do głowy i przestaną płacić za te przecenione padła po 17-19 tys z przebiegami pod 300 tys z 17 latami na karku. Najlepsze sztuki albo rozchodza się po rodzinie, albo po forach. Nic się nie zmieniło jak 4 lata temu szukałem B6, dołóż i kup B7.

Finał wiadomo jaki jest ...

Edited by Wojtek16

15 godzin temu, Quattro200HP napisał:

dołóż i kup B7.

Szczerze to b7 z 1.8t w dobrym stanie często po 30k chodzą. Jak dokładać do b7 to dla mnie brać 2.0tfsi i cieszyć się życiem. Przynajmniej normalne ceny zakupu są.

A może by tak opuścić markę Audi? 😁

A moze by tak opuscic spodnie jak sie jest w kiblu ?

chlopie to pytanie sie ma tak samo jak Twoje, pytasz co zrobic jakby ktos byl tu wyrocznia i decydowal co Ci sie ma podobac, niedlugo bedzie pytanie jakie ciuchy ubierac do audi.

14 minut temu, discopolo2 napisał:

A moze by tak opuscic spodnie jak sie jest w kiblu ?

chlopie to pytanie sie ma tak samo jak Twoje, pytasz co zrobic jakby ktos byl tu wyrocznia i decydowal co Ci sie ma podobac, niedlugo bedzie pytanie jakie ciuchy ubierac do audi.

:notworthy::oklasky:
Z tym, że Twoje dotyczy ... 
Weź wyjdź, a wracać niekoniecznie musisz :facepalm:

W dniu 31.01.2019 o 09:06, bartez90 napisał:

Szczerze to b7 z 1.8t w dobrym stanie często po 30k chodzą. Jak dokładać do b7 to dla mnie brać 2.0tfsi i cieszyć się życiem. Przynajmniej normalne ceny zakupu są.

Jak bez sline to po pół roku szukania kupisz fajne za 25k. Dołożysz 10k (jak sprowadzone bez LPG) lub 5k (jak polskie z LPG) i doprowadzisz do stanu, że będzie ci się jeździło aż miło.