Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno zarnikow


Viktor0792

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

padlmj jeden zarnik jakie kupic zarniki do tych lamp wiem ze d1s i h7 ale jaka firma ?? 

 

Auto mam od miesiaca 

277A6F0C-E340-4286-AF59-8E8141A92FE8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram.Sprawdzona firma.Jeżeli już to kupuj dwie sztuki.Przy jednej będzie widoczna różnica i nie pewność ,że za chwilę padnie drugi.Sam jeździłem na Bosmach,Philipsie,ale jednak Osram sprawdza się najlepiej.Pozdrock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Viktor0792 napisał:

One jedna po 250 zl chodza a cos tanszego ??;* 

Za to sa warte każdej na nia wydanej złotówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kurde 500 zl na ksenony masakra troche mi sie nie widzi 

 

https://dwr.com.pl/p/206/4036/zarowka-ksenonowa-osram-66140cbi-xenarc-cool-blue-intense-d1s-85v-35w-6000k-zarowki-d1s-zarowki-ksenonowe-oswietlenie-ksenonowe.html

 

o tych mowicie ?

Edytowane przez Viktor0792
Cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie masz odbłyśniki? Jak masz juz wypalone (co niestety dość często w B6 sie zdarza) to nawet nie ma sensu CBI do nich wstawiać bo i taķ ich zalet nie odczujesz. CBI w D1S ze względu na to, że zawierają jeszcze rtęć (D3S już nie), mają idealnie białą barwę światła z bardzo lekką poświatą niebieskiego. Może zwróciłeś kiedyś uwagę na barwę i jasność xenonów w E-Klasse W212? 

Właśnie tak świecą CBI. Wogóle nie mają żółtej poświaty tak jak te standardowe mające 4300 K

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za żarniki za 100 zł i jaka jest ich jakość. Nie kupywałem takich wiec tu opini nie wystawie. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę: OSRAM D1S Xenon XENARC ORIGINAL Żarnik 35W http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7726135278

 

czyli np takie cos ? I jak sprawdzic te odblhsniki bo jestwm w tym zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To np takie kupie i bedzie git , a beda dorze swiecic bo teraz te co mam to ladnie na bialo swieca, czy tamte na pomaranczowa beda ??

 

i te odblysniki nahlepiej w lato zrobic teraz za zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie będą swiecić na biały z lekka poświatą żółtego. Według producenta mają barwę światła 4500 Kelvin ale rzeczywiście maja 4200-4300K co nie jest idealnie białym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to kupie sobie takie, a soczewki w lato sobie wyczyszcze bk na pewno sa brudne tez 

 

dzieki ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli masz zwykły kseonon i siedzi tam przetwornica Valeo 12 pin to nie zalecam Zakładanie zarników o podwyższonej barwie bo przetwornice Ci siada po tygodniu lub przy pierwszym odpaleniu świateł. Znam kilka potwierdzonych przypadków gdzie właśnie tak się stało. Te przetwornice są słabe i dedykowana do niej barwa to 4300k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I palnik osram 4300k. Kazdy inny palnik z przetwornica valeo d1s to loteria ile to podziała.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaki wloncu bo juz nie wiem w tym ciemny jestem to tamtw osram za 140 zl za sztuke to zle ?,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...