Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmieniarka wefa wf - 606


Michaelc2085

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiada ktoś zmieniarkę cyfrową wefa WF-606 ? Jeśli tam to jak ona się spisuje gdyż zamierzam coś kupić, przede wszystkim jak chodzi smartfon po BT ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na dniach zamontuje to dam znać, dopiero mi wysłali. Napisz za kilka dni na prywatną wiadomość jakbym zapomniał się odezwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucabianco napisał:

Kolego, na dniach zamontuje to dam znać, dopiero mi wysłali. Napisz za kilka dni na prywatną wiadomość jakbym zapomniał się odezwać. 

Napisz tutaj, też jestem ciekaw jak się spisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 22:37, Kawec napisał:

Napisz tutaj, też jestem ciekaw jak się spisuje :)

Właśnie zamontowałem zmieniarkę. Montaż bardzo prosty, trzeba wyjąć radio (do zmieniarki dołączone były kluczyki do radia). Trzeba wpiąć kostkę zamiast zmieniarki oraz koniecznie zamontować gdzieś kabelek od masy, ja wykręciłem śrubkę z obudowy radia i dokręciłem wraz z masą. Zdjąłem obudowę pod kierownicą (tą z kieszeniami, nad nogami) i w pierwszej największej kieszeni przepchałem kabel. Zmieniarka póki co wala się luźno po kieszeni.

Bluetooth działa nieźle, dosyć głośno, dźwięk jak na moje jak z płyty lub bardzo zbliżony. Z pendrive'a jeszcze nie korzystałem. Jak będziecie kupować na allegro to ostrzegam, że koleś który to sprzedaje nie ogarnia wysyłek. Ja na swoją czekałem prawie 2 tygodnie.. :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucabianco napisał:

Właśnie zamontowałem zmieniarkę. Montaż bardzo prosty, trzeba wyjąć radio (do zmieniarki dołączone były kluczyki do radia). Trzeba wpiąć kostkę zamiast zmieniarki oraz koniecznie zamontować gdzieś kabelek od masy, ja wykręciłem śrubkę z obudowy radia i dokręciłem wraz z masą. Zdjąłem obudowę pod kierownicą (tą z kieszeniami, nad nogami) i w pierwszej największej kieszeni przepchałem kabel. Zmieniarka póki co wala się luźno po kieszeni.

Bluetooth działa nieźle, dosyć głośno, dźwięk jak na moje jak z płyty lub bardzo zbliżony. Z pendrive'a jeszcze nie korzystałem. Jak będziecie kupować na allegro to ostrzegam, że koleś który to sprzedaje nie ogarnia wysyłek. Ja na swoją czekałem prawie 2 tygodnie.. :) 

Jakbyś mógł sprawdzić jak sobie radzi z pendrive'ami, bo na stronie producent podaje informacje, że "- nie wymaga tworzenia katalogów o ściśle określonych nazwach (np. CD01/CD02 itd.) ale daje taką możliwość jeżeli zależy nam na kolejności odtwarzania utworów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kawec napisał:

Jakbyś mógł sprawdzić jak sobie radzi z pendrive'ami, bo na stronie producent podaje informacje, że "- nie wymaga tworzenia katalogów o ściśle określonych nazwach (np. CD01/CD02 itd.) ale daje taką możliwość jeżeli zależy nam na kolejności odtwarzania utworów" :)

Właśnie tu tkwi problem bo akurat pod ręką nie mam pendrive'a ani karty pamięci. Jutro jak coś znajdę po taniości w sklepie to kupię. :) 

Jak się odtwarza z bluetooth z telefonu to pokazuje jakieś losowe numery, np. CD01, TR08 itp. :) 

Edytowane przez lucabianco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie dotarła do mnie zmieniarka ale radio jej nie widzi?? radio za kodowane kodem 01007 i nic błąd brak komunikacji ze zmieniarką napięcie dochodzi bo telefon po bluetoth wykrywa WEFA i jak podłącze czytnik z zestawu świeci niebieska lampka na nim więc napięcie dochodzi. Radio to AUDI concert2 kabelek 8pin. po naciśnięciu przycisku cd dwa razy i nic. może mi ktoś z tym pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 12:41, Pstryk20 napisał:

Witam

Właśnie dotarła do mnie zmieniarka ale radio jej nie widzi?? radio za kodowane kodem 01007 i nic błąd brak komunikacji ze zmieniarką napięcie dochodzi bo telefon po bluetoth wykrywa WEFA i jak podłącze czytnik z zestawu świeci niebieska lampka na nim więc napięcie dochodzi. Radio to AUDI concert2 kabelek 8pin. po naciśnięciu przycisku cd dwa razy i nic. może mi ktoś z tym pomóc??

Masę podłączyłeś do zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Odkopuje temat, bo właśnie jestem przy chęci zakupu, ale bardzo ważne jest dla mnie możliwość podłączenia iPoda przez USB do  zmieniarki - czy ktoś miał możliwość sprawdzenia, lub ma takie info  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. jestem przed zakupem Wefa 606 Bt i mam kilka wątpliwości mianowicie czy Bluetooth jest aktywny cały czas czy dopiero jak przełączymy się np. z radia na zmieniarkę? używał ktoś konkretnego urządzenie jak to się sprawdza z concert 2 

Emulator-BT-USB-3-0-MP3-FLAC-AUDI-SEAT-S
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Kupiłem zmieniarke wefa I podłączyłem ją. Problem jednak jest taki że słychać pikanie. Również nie mogę podłączyć się Bluetooth'em do niej. Z pendrive muzyka idzie. Co to może być z tym pikaniem? Wcześniej była podłączona kostka z jednym kabelkiem który szedł do pinu 5 tj. K Line. Może przez to ponieważ w wtyczce ze zmieniarki pin 5'ty jest pusty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...