Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tapicerka audi A4 B7


Dareq73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim mam dość nietypowy problem a mianowicie potrzebuje kupić nową klapkę podłokietnika aczkolwiek problem polega na tym iż nie wiem jaki to jest odcień (czy to czarny czy szary podłokietnik, granatowy na pewno nie) Dodam wam Panowie zdjęcie wnętrza oraz mojego podłokietnika i jeśli macie taką wiedzę proszę podzielcie się ze mną. Ja znalazłem 1 ogłoszenie na allegro z taką klapkę sprzedawca mówi że kolor to taki czarny aczkolwiek zdjęcie nigdy nie odzwierciedli stanu faktycznego. Na moich zdjęciach natomiast ten podłokietnik wydaje się jakby wpadał w szarość ale to też tak mogło wyjść.... plastiki mam czarne więc no nie wiem. Nie dość że nie wiem jaki to kolor to nie wiem gdzie takie cos mogę dostać prócz tej aukcji która podaję:
https://allegro.pl/oferta/klapka-dekielek-podlokietnika-audi-a4-b6-b7-exeo-m-7430730829

dodatkowo dostałem zdjęcie od sprzedawcy bo poprosiłem o dodatkowe


Wstawiam też zdjęcia mojego ułamanego i zdjęcia mojej tapicerki

 

 

Z góry bardzo wam dziękuję.

 

IMG_4433.jpg

20190129_165518.jpg

20190129_165524.jpg

20190129_171951.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, turzol napisał:

Kolor tapicerki masz czarny (soul). 

A co powiesz o tej aukcji z allegro podpasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dareq73 napisał:

A co powiesz o tej aukcji z allegro podpasuje ?

Ta klapa z aukcji to chiński zamiennik z tego co widzę, a z tym bywa różnie zarówno jeśli chodzi o spasowanie jak i dobór koloru. Ja osobiście poszukałbym oryginalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turzol napisał:

Ta klapa z aukcji to chiński zamiennik z tego co widzę, a z tym bywa różnie zarówno jeśli chodzi o spasowanie jak i dobór koloru. Ja osobiście poszukałbym oryginalnej.

Też bym chciał oryginał ale szczerze nigdzie takiej nie znalazłem ciężko jest gdyby ktoś z forum miał na sprzedaż chętnie kupię ale dziękuje kolego że podpowiedziałeś jaki to kolor tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...