Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 120 KM


czarny389

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam a4 b8 z 2010 r 120 km w tej chwili mam zrobione mapy i jest 163 km moje pytanie co mogę zrobić jeszcze bezpiecznego dla silnika żeby troszkę zwiększyć moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co mogłeś to już wyciągnąłeś z tych 120KM. polecam lać mocniejszego diesla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tobias napisał:

wszystko co mogłeś to już wyciągnąłeś z tych 120KM. polecam lać mocniejszego diesla :D

Nie wprowadzaj człowieka w błąd.

 

z wersji 120KM można bezpiecznie wyciągnąć dokładnie taką samą moc co z 143KM CAGa czyli okolice 180KM. Wszytsko co więcej chcesz to już mniejsze bądź większe modyfikacje mechaniczne. Zaczyna się od turbo z CAHA i okolice 200-210 są w zasięgu , jedyne ryzyko to wytrzymałość sprzęgła (może ślizgać)

 

robiliśmy takich aut kilka do tej pory, jak chcesz to podesle na PW wykresy

albo zajrzyj na FB,

https://www.facebook.com/digisoftpowered/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak wcześniej pisałem dokonałem zmiany oprogramowania w czołowej warszawskiej placówce w Jankach na 180KM i 410Nm kilka lat temu. Działa bezawaryjne. Zmniejszyło się spalanie przy normalnej trakcji. Rzadko, przy skrajnych warunkach nieco ślizga oryginalne sprzęgło z 2011 roku. Częściej zrywa opony.

 

Pozdrawiam

 

Marek

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty ludzie piszą z turbo od caha czy cglc można mieć ponad 200km a z jakimś gtb i 230 albo 240 zależy od układu paliwowego. Wiadomo że seria sprzęgło wtedy zdechnie od niuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem odpowiedzi bo jak pisałem wyżej mam ze 120km zrobione 163km i od czasu do czasu potrafi mi się ściągnąć sprzęgło piszecie że może to być spowodowane podniesieniem mocy ale jak rozmawiałem z gościem ma hamownie i zajmuje się podnoszeniem mocy idzie w zaparte że tak nie morze być i jest to wina sprzęgła 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień sprzęgło wraz z turbiną CAHA lub CGLC i będziesz miał spokój na długo i moc 200PS. Ja zrobiłem na takim setupie 60tyś i zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapach mogę z niej wykręcić 180 km to żeby się sprzęgło nie slizgało to mam założyć od silnika z oznaczeniem CAHA lajik zemnie co to da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sprzęgło założyć żeby wytrzymało przy 180 km? Teraz mam z 120 km zrobione na 163km i zdarza się że się sprzęgło slizgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czarny389 napisał:

A jakie sprzęgło założyć żeby wytrzymało przy 180 km? Teraz mam z 120 km zrobione na 163km i zdarza się że się sprzęgło slizgnie

Obij tarczę kevlarem i masz spokój 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czarny389 napisał:

A kto coś takiego robi?

Np Radzikowski w Warszawie. Kevlar zbrojony koszt 250zl robiłem i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kto regeneruje sprzęgła ma wzmocnione obicia, kevlar jest tylko "w nazwie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 17:09, czarny389 napisał:

No właśnie szukałem odpowiedzi bo jak pisałem wyżej mam ze 120km zrobione 163km i od czasu do czasu potrafi mi się ściągnąć sprzęgło piszecie że może to być spowodowane podniesieniem mocy ale jak rozmawiałem z gościem ma hamownie i zajmuje się podnoszeniem mocy idzie w zaparte że tak nie morze być i jest to wina sprzęgła 

Witam, jestem tu nowy ale też miałem modyfikacje 120km audi, mam teraz 173km i 430Nm. Poprzednie sprzeglo miałem awaryjne i wymieniłem na seryjne jeżdżę już 2 lata i nic się się dzieje. Można Jeszcze kręcić dalej ale to wymaga zmiany sprzęgła na mocniejsze, turbo od mocniejszej wersji wraz z intercollerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...