Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejanie wnętrza folia !! Sos


Helioxx1337

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce obkleic carbonem dwa załączone na obrazku elementy. Pytanie jest następujące czy poprowadzić carbon (wzorem) w stronę kierowcy lekko ku gorze czy w przeciwna stronę do pasażera. Nie wiem jak to jest robione w oryginalnych wersjach a chciałbym w pewnym stopniu się odwzorować.  z góry dzięki za pomoc ?

F925731E-329D-45E8-8664-3F8BE002367D.jpeg

Edytowane przez Helioxx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem głupi, nie wiem, nikt tego nie stwierdził jednoznacznie, ale czy ty mógłbyś "po polskiemu" mówić o tym, co masz nam do przekazania czy też po prostu siedzisz po kilku drinkach i się nudzisz na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JawoR36 napisał:

Może i jestem głupi, nie wiem, nikt tego nie stwierdził jednoznacznie, ale czy ty mógłbyś "po polskiemu" mówić o tym, co masz nam do przekazania czy też po prostu siedzisz po kilku drinkach i się nudzisz na forum?

Nie wiem jak mam Ci jaśniej to opisać ?. Wydaje mi się ze forum nie jest miejscem sądów i mówienia kto jest po ilu drinkach. Pisze po to żeby się dowiedzieć i żeby coś co chce wykonać miało ręce i nogi a nie siedzę nudząc się na forum i dawajac głupkowate komentarze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnych wersjach nie ma na tych elemeltach carbonu. Tylko na listwach drzwiowych, schowku i tunelu środkowym. 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=271389486&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba,

Pytanie jak najbardziej na miejscu.

Nie rozumiem reakcji kolegi Łukasza.

To, że w oryginale ramka zegarów nawet w RS-ach nie jest w carbonie nie oznacza, że nie ma się na czym wzorować.

Ori wzór carbon w audi zawsze rozchodzi się od kierownicy do prawej strony (pasażera).

U top tunerów np. Senner od połowy ramki wzór carbonu idzie w lewo a od połowy w prawo:

https://www.carscoops.com/2010/03/senner-tuning-audi-s5-beast-does-its/#lg=1&slide=4

https://www.carscoops.com/2010/03/senner-tuning-audi-s5-beast-does-its/#lg=1&slide=5

https://en.wheelsage.org/abt/audi_a6_s6_rs6/abt_rs_6_nogaro_edition/pictures/wqx6pq/

Możesz mieć trudność, żeby tak to zrobić także leć wzorem do prawej (w stronę pasażera).

Polecam folię carbon 6D.

Jest najbardziej zbliżona do ori carbonu (ma głębię wzoru i wysoki połysk),

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, black4 napisał:

Kuba,

Pytanie jak najbardziej na miejscu.

Nie rozumiem reakcji kolegi Łukasza.

Reakcja moja była następująca, ponieważ zdanie

Cytat

Pytanie jest następujące czy poprowadzić carbon (wzorem) w stronę kierowcy lekko ku gorze czy w przeciwna stronę do pasażera.

Przed edycją wyglądało mniej więcej tak

Cytat

Pytanie jest następujące czy poprowadzić w stronę kierowcy lekko ku gorze czy w przeciwna stronę do pasażera.

Oczywiście, domyśliłem się, że chodzi o wzór carbonu i jego kierunek, ale chyba nie sęk w tym, byśmy się musieli domyślać o co chodzi rozmówcy.

Co do zagadnienia, osobiście, miałbym gdzieś jak to "się robi" lub jak to "wygląda u innych" tylko przyłożył folię do elementu i wybrał sposób w który mi się bardziej widzi :)

Jak naklejałem dekor w Mustangu carbonem to puściłem wzór do pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nawet nie zauważyłem, że kolega edytował wątek.

Ważne, że wszystko już jasne ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JawoR36 napisał:

 

Edytowane przez Helioxx1337
Zamykam temat pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...