Jump to content
1 1
Morales_1990

A4 B6 1.8T BEX, Quattro 2 x S-Line

Recommended Posts

Patrz na spód auta czy nie ma rdzy. 

Jak widzę takie radio w samochodzie to od razu bym szukał innego ogłoszenia. Cena kosmos...

2 godziny temu, piotrekekm napisał:

Jak widzę takie radio w samochodzie to od razu bym szukał innego ogłoszenia. Cena kosmos...

Tak bo radio najważniejsze.  Dziś miałem taka klientka na audi która sprzedaje i pyta się czy ma nawigację ja mówię że nie A ona na to dziękuję. Pytam się dlaczego ? ,bo brakuje nawigacji . Odpowiadam jej której i tak Pani Ani razu nie użyje bo każdy jeździ ma gogle maps . Pani potwierdziła ale powiedziała też ale wie Pan szwagierka ma taka i ma takie fajne duże radio . Haha śmiać mi się chce 

Zobacz może to auto , troche bardziej przyzwoicie wyglada niż to z linku:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4b6-s-line-ID6BEtSu.html

9 godzin temu, jachu1111 napisał:

Tak bo radio najważniejsze.  Dziś miałem taka klientka na audi która sprzedaje i pyta się czy ma nawigację ja mówię że nie A ona na to dziękuję. Pytam się dlaczego ? ,bo brakuje nawigacji . Odpowiadam jej której i tak Pani Ani razu nie użyje bo każdy jeździ ma gogle maps . Pani potwierdziła ale powiedziała też ale wie Pan szwagierka ma taka i ma takie fajne duże radio . Haha śmiać mi się chce 

Dlatego nic się nie zmieni w Polsce. Kobiety kupują oczami i kolorami i wyposażeniem. Nie ważny stan techniczny, ważne że dobrze wyposażone. A , że z silnika cieknie? co tam..

Z racji tego, że miałem niedaleko to jestem już po oględzinach. Silnik na zimnym chichy, nic nie dzwoni. Nie było osłony pod silnikiem, ale tym lepiej bo można było lepiej spód pooglądać i tu też duże zaskoczenie bo sucho. Środek zadbany, delikatna ryska po środku deski rozdzielczej. Wszystkie lampki świecą,wyświetlacz na zegarach działa. Radio faktycznie do wymiany, ale na chwilę zagrało i to dosyć dobrze. Byliśmy na jeździe po dziurach i na autostradzie. Sztywno, nic nie ściąga, nie trzęsie. Do 150km/h dosłownie moment. Przy hamowaniu to samo czyli nigdzie nie ucieka. Jedzie się jak małym czołgiem trochę :) Minusy to tylko delikatne pęknięcie w lewym dolnym rogu przedniej szyby, z przodu górne wahacze drobne luzy, tarcze z tyłu do wymiany, mata pod tyłkiem kierowcy do wymiany. Elektryka foteli w pełni działa. Tak to lakier lakier bez żadnej korozji, spód bajka. Cena trochę zaporowa faktycznie, ale samochód niby na kołach przyjechał ze Szwecji i nic nie było robione co sprzedający sam przyznał. Mam do obejrzenia jeszcze dwa egzemplarze, ale ten na razie najciekawszy.

Edited by Morales_1990

49 minut temu, Morales_1990 napisał:

Z racji tego, że miałem niedaleko to jestem już po oględzinach. Silnik na zimnym chichy, nic nie dzwoni. Nie było osłony pod silnikiem, ale tym lepiej bo można było lepiej spód pooglądać i tu też duże zaskoczenie bo sucho. Środek zadbany, delikatna ryska po środku deski rozdzielczej. Wszystkie lampki świecą,wyświetlacz na zegarach działa. Radio faktycznie do wymiany, ale na chwilę zagrało i to dosyć dobrze. Byliśmy na jeździe po dziurach i na autostradzie. Sztywno, nic nie ściąga, nie trzęsie. Do 150km/h dosłownie moment. Przy hamowaniu to samo czyli nigdzie nie ucieka. Jedzie się jak małym czołgiem trochę :) Minusy to tylko delikatne pęknięcie w lewym dolnym rogu przedniej szyby, z przodu górne wahacze drobne luzy, tarcze z tyłu do wymiany, mata pod tyłkiem kierowcy do wymiany. Elektryka foteli w pełni działa. Tak to lakier lakier bez żadnej korozji, spód bajka. Cena trochę zaporowa faktycznie, ale samochód niby na kołach przyjechał ze Szwecji i nic nie było robione co sprzedający sam przyznał. Mam do obejrzenia jeszcze dwa egzemplarze, ale ten na razie najciekawszy.

Kolego z doświadczenia Ci powiem że albo samochód jest dobry albo cena jest dobra. Jak ze Szwecji i masz spód dobry, bez rdzy to miej na uwadze egzemplarz bo taka porządna konserwacja gdyby była ruda to licz z 2 tysiaki. Patrząc na cenę zapewne coś gościu spuści masz 2 kpl kół. Za swoje b7 w1.8t w q dałem 31 także a były i takie za 25 ale czasem lepiej dołożyć. Radio zawsze możesz wymienić, zawsze masz argument do negocjacji ceny, to samo szyba i tarcze.

Ale to tylko moje zdanie. Znajdą się tacy co zaraz napiszą Panie... dołóż troche i za 28 B8 kupisz jak czytam takie komentarze to  nawet mi się odpowiadać nie chce.

14 godzin temu, piotrekekm napisał:

A ja jak czytam takie wypociny jak twoje to się zastanawiam co one wnoszą do tematu.

16 minut temu, vertus69 napisał:

A ja jak czytam takie wypociny jak twoje to się zastanawiam co one wnoszą do tematu.

Ktoś musiał za***iście dbać o ten samochód i napewno do niego dużo dokładal żeby utrzymać go w jakimś sensownym stanie technicznym, ale później wsadził radio za 20 zł bo szkoda było wymienić albo naprawić oryginalne. 

Morales go obejrzał, jest spoko wiec można się zainteresować.  Tylko proponował bym jeszcze podpiąć kompa. 

Wciąż nie oglądał auta pod spodem z tego co rozumiem.