Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Dziękuję za przyjęcie mnie do forum.

Posiadam na ten moment Audi A2 2000 rok 1.4 benzyna oraz planuję zakup AUid A4 B8 2.0 TDI.

Od zawsze Audi mi się podobało jeżeli chodzi o design wewnętrzny oraz zewnętrzny jak i nagłośnienie fabryczne oraz wygłuszenie/wyciszenie.

Pozdrawiam wszystkich!!

Cześć Wszystkim!

Mam na imię Mateusz, jestem z okolic Poznania. Obecnie jeżdżę Seatem Leonem 1M, ale poszukuję dobrze utrzymanego A4 B7 2.0T FSI - stąd rejestracja na forum aby móc poczytać różne wątki na temat tego modelu ?

,,,

Cześć wszystkim, mam na imię Paweł!! Mam nadzieję że jakoś się przydam na forum!

Jeżdżę aktualnie A4 B6 1.8T BFB po drobnych modach :) Pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich użytkowników forum,mam na imię Robert jestem z Nowogardu Zach.Pomorskie.

Jeżdżę a4 b8 2.0 tdi. avant

,,,

Witam jestem z orzesza poruszam się A4 b8 avant rocznik 2008 mam nadzieję że dużo krwi tu nikomu nie napsuję.

,,,

Witam serdecznie chcę zmienić samochodu na audi a 4 b6 z silnikiem 1.8 t 150km ,potrzebuję porady na temat, na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego modelu i czy można założyć gaz z góry bardzo dziękuję za wszystkie dobre rady pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno nabyłem A4 B6 1.9 TDI silnik AVF w 2xs-line z rns-e skóra xenon ośka(niestety taka konfiguracja w quattro to jak 6tka w totka?) Produkcja 10.2004 środek jak nowy. 310k nalatane(wiem wiem dla większości Januszy olaboga jak to przecież to od doktora z DE i magiczne 160k, ale nie oszukujmy się te auta mają po 500k i wiecej) blacharsko błotniki z przodu coś były rzeźbione, ale lampy orginał. Zawiecha niewybita sline bo sztywna aż za bardzo. Wyposażenie i wygląd auta zgodny z VIN. I powolutku ogarniam niedomagania? Rozrząd paski pompa wody olej rolki plus koło pasowe i sprzęgiełko spreżarki zrobione. Do zrobienia EGR i podnośnik szyby pasażera urwany zawias schowka i jakieś tam duperele. Czas pokaże jak będzie się sprawować bo mój stary TDI AHF w Golf IV pancerny i ogólnie nie do zajezdzenia? Pozdrawiam Mateusz