Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biksenon wymiana żarników a4 b6


Roln1k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Wykrecasz po dwie śruby z pasa i dwie luzujesz z tyłu na dole lampy i wyciagasz lampę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zderzaka zrzucać. Lampy odkręcasz i wyjmujesz je. Wymieniasz żarniki wkładasz i przykręcasz lampy i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ... mam problem z parowaniem lamp... w dodatku czesto gasnie lewy zarnik ... po lekkim uderzeniu w lampe częściej odpala Ale są przypadki że nawet to nie pomaga... jakies wzkazowki gdzie szukac winy ?? zaczne od sprawdzenia złączy jesli nie pomoze spróbuję zamienić żarnikow czy może jakieś wskazówki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowanie lamp Bixow w B6 było wielokrotnie poruszane. Poszukaj na forum bo jest opisane jak i co. Przyczyna gaśnięcia może być albo zepsuty żarnik albo padająca przetwornica. Zamień na razie żarniki stronami (lewy do prawej lampy i odwrotnie). Zobaczysz czy dalej ta sama strona gaśnie. Jak tak to przetwornica jak będzie inna strona gasła to żarnik.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem żarniki i nadal lewa nie świeciła. W dodatku zamieniłem stronami przetwornice i zaczęły działać obydwie strony Ale nadal czasem przestaje działać... więc zarnik i przetwornica odpadają raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 18:06, Roln1k napisał:

Zamieniłem żarniki i nadal lewa nie świeciła. W dodatku zamieniłem stronami przetwornice i zaczęły działać obydwie strony Ale nadal czasem przestaje działać... więc zarnik i przetwornica odpadają raczej...

Jedna strona przestaje nadal działać czy obie?

Nie wykluczałbym przetwornicy tylko dlatego, że nagle obie zadziałały. Gdy przetwornica pada, jest własnie taki objaw. Raz działa raz nie. Nie trzymaja napiecia i dlatego gasną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Jedna strona przestaje nadal działać czy obie?

Nie wykluczałbym przetwornicy tylko dlatego, że nagle obie zadziałały. Gdy przetwornica pada, jest własnie taki objaw. Raz działa raz nie. Nie trzymaja napiecia i dlatego gasną.

Ok Ale w tej chwili z lewej lampy mam przełożona przetwornice na stronę prawa i nadal lewa szwankuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...