Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna klapa problem !!!


foni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taki  problem w mojej  B6 Avant mianowicie zmieniłem siłowniki klapy na nowe i na wyświetlaczy pokazało się  iż klapa jest niezamknięta i oczywiście pali się oświetlenie bagażnika ,  dziwne bo sprawdzałem i jest zamknięta samochód zamyka  bez problemu z kluczyka zamek chodzi  , dziś zmieniłem  na stare siłowniki i problem  dalej jest ten sam  cały czas świeci mi  że klapa niezamknięta ?!?!?! Dodam że przed zmianą nie było żadnych problemów .

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?!?!?

Edytowane przez foni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przy wymianie gdzieś zahaczyłeś o czujnik zamknięcia klapy? Jest na dole tam gdzie jest końcówka zamka, przeczyść go dokładnie, ewentualnie wykręć, rozbierz i przeczyść.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie sprawdzałem  może  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 18:21, Langista napisał:

Może przy wymianie gdzieś zahaczyłeś o czujnik zamknięcia klapy? Jest na dole tam gdzie jest końcówka zamka, przeczyść go dokładnie, ewentualnie wykręć, rozbierz i przeczyść.

rzeczywiście ,  było tam dużo syfu i mokro przeważnie na i w kostce   wyczyściłem  i jest wszystko ok . dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym dokładnie miejscu jest ten czujnik?? W zamku w klapie, czy w "podłodze" przy zderzaku?? Mam czasem problem z brakiem światełka po otwarciu klapy i zapewne jest to związane z tym czujnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak światła może być od samej lampki, która ma gdzieś luzy na stykach (tak u mnie w b5 jest - po porządnym lutnięciu świeci, zły byłem bo ciemno, bagaże przy przeprowadzce trzeba było wypakować a nie świeciło :D). Sam czujnik jest we wnęce w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...