Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć @jacolucz! Fajnie, że kolejny Allroad na forum ;) Zakładaj swój wątek z prezentacją auta :) Pozdr.

Wszystkich uzytkowników forum
Mam na imię   Marcin mam 25 wiosen  jestem nowicjuszem w dziedzinie aut .
Ale  "chyba" jestem fanem audi haha :D
Przynajmniej tak czuje  (yyy )

Dopiero co zdałem prawo jazdy i mysle nad kupnem audi :)
( obecnie mam focusa w hatchbacku - jedzilem bez prawka do pracy )

Ktoś z Dąbrowy Górniczej ? :) albo okolic ?

Siema,

Mam na imię Marcin, w tym roku pyka mi 26 rok życia.

Jestem póki co szczęśliwym posiadaczem audi A4 B5 z kultowym 1.9 TDi 110km ;)

Poprzednie auto (citroen xsara picasso) dokonało żywota w wyniku samozapłonu, mam nadzieję, że ten samochód nie podzieli losu poprzednika.

Szerokości

,,,

Ahoj towarzysze! Przybywam do Was z Wielkopolski, dokładnie czasem Poznań czasem Koło. :D Posiadacz trzeciej już Audiczki począwszy od nieśmiertelnej 80 B3 do A6 C5 po lifcie ale z ukochanym ASNem - ale to później. :)  Mam nadzieję, że wiele się od Was nauczę. ;)

,,,

Witam wszystkich. Mam na imię Marcin i obecnie jestem właścicielem innej marki niż Audi. Wcześniej miałem już A4 z 98 roku z silnikiem 1.8 5V i bardzo sobie ją chwaliłem. Jako że obecny mój samochód raczej nie należy do najtańszych w utrzymaniu planuję zmienić na Audi Avant A4 B7 1.8T. Podobnież dobry silnik i mało awaryjny. Przy okazji chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tych samochodach tzn. na co zwrócić uwagę przy zakupie, jak się mają w nich skrzynie automatyczne, ile mniej więcej wynosi pakiet startowy serwisu po zakupie i jakie są mniej więcej koszta bieżących napraw oraz co najczęściej się psuje? Może ktoś z forum by mógł mi to wyjaśnić bądź podesłać linki z odpowiedziami na moje pytania?

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

,,,

Hejka jestem Adam i aktualnie szukam a4 b7 avant może znajdę fajna na forum. Pozdr

,,,

Witam wszystkich posiadaczy audi. Mam na imię Dominik i jestem posiadaczem audi a4 b7 avant s-Line 1.8t.

,,,

Witam Was bardzo serdecznie. Jestem szczęśliwym(zazwyczaj) posiadaczem a4 b6 AWX i mieszkam w Białymstoku

,,,

Witam serdecznie forumowiczów? Niedawno stałem się posiadaczem starej b5 w automacie. Z pewnością będę stałym bywalcem fora technicznego "Układ napędowy i skrzynia biegów" ?