Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Jako że wszedłem w posiadanie A4 B7 bez dachu (które mam nadzieję doczeka się swojego wątku w stosownym dziale) i od jakiegoś czasu wertuję tutejsze wątki, postanowiłem w końcu założyć konto. Samochód (w pakiecie z prawem jazdy) postanowiłem sprezentować sobie dopiero na 30-te urodziny, więc można spokojnie powiedzieć, że jestem świeży w temacie ?

Mam nadzieję na miły pobyt w waszym gronie!

Pozdrawiam,

Łukasz

,,,

Witam w klubie jestem Grzesiek posiadacz a4 b5 avant ajm od 9 lat zostałem ostrzeżony na forum przez Hugo domyślam się ze to przez brak powitania, czy może popełniłem coś innego?

Jakbyś przeczytał regulamin, który zaakceptowałeś to byś nie dostał ostrzeżenia :) Pierwsze co zrobiłeś na forum, to napisałeś post w dziale technicznym z ofertą sprzedaży :)

Pozdrawiam :hi:

Serdecznie przepraszam za nie przywitanie się w odpowiedniej kolejności. Rzadko korzystam z jakiegokolwiek forum wiec tak wyszło.

Przymierzam się do zakupu Audi A4 i przyszedłem tutaj aby zaczerpnąć informacji na temat tych samochodów:)

Krzysiek , Człuchów woj. pomorskie ,audi a4 b6 1,8t bfb

Witam Wszystkich :)

Znalazłem się tu (na tym forum) bo ostatnio nabyłem AUDI A4 Allroad 2.0 TFSI 211KM... przesiadając się tym samym z mojej starej Asterki G 2.0 DTL ;)  ... taka lekka zmiana :D

I przyznam, że jest wrażenie...... :D :D :D

Uważam, że warto tu być, bo na pewno coś ciekawego się można dowiedzieć od innych forumowiczów A4..., a przecież nikt wszystkiego nie wie ... ;) ...a ja tym bardziej, bo dopiero przygodę swoją z AUDI zaczynam :)

:)

,,,

gratulacje zakupu i zycze bezawaryjnosci i radosci z uzytkowania. z wlasnego doswiadczenia podpowiem ze to forum to skarbnica wiedzy ktora grupowicze dziela sie bez problemu. az wstyd nieraz czytac posty na grupie fejsbukowej ktore sie dubluja, trypluja i mnoza jeszcze czesciej na ten sam temat codziennie kiedy tutaj niektore tematy sa starsze od fejsbuka

Edytowane przez b0ciaM

witam! od wrzesnia jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 b7 1.8t quattro ,sline, avant. jaram sie strasznie tym silnikiem i napedem! mistrzostwo!

auto potrzebuje dopieszczenia, wiekszosc rzeczy juz ogarnalem :) zostalo tylko wywalic tatechnix(po 6msc uzytkowania nie da rady nawet drgnac gwintu) i wrzucic cos normalniejszego.

pozdrawiam serdecznie i zaczynam lekture wszystkich madrosci tutaj:)

,,,

Dzień dobry! Od wczoraj jestem posiadaczem A4 z 1999 roku. Ruda się za niego zabiera z lewej strony od błotników ale bez tragedii. Natomiast środek zadbany jak by miało co najmniej 10 lat mniej. To moje pierwsze stare Audi więc chętnie skorzystam z rad sprytnych i doświadczonych użytkowników ?

IMG-20190208-WA0008.jpeg

IMG-20190208-WA0016.jpeg