Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wtryskiwacze do LPG Tech ?


pawlo_SL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Okazało się że wtryskiwacze w mojej A4 3.0 ASN padają, a dokładnie leją 2. Są to wymieniane 2 lata temu temu przez poprzedniego właściciela Dragony Silver na 2ch szynach 3cyl. Sterownik jest LPG-Tech 326. Panowie w jakie wtryskiwacze celować aby było dobrze? Generalnie opinie krążą wokół STAG AC W03 lub Barracudy. Są one dostępne w szynach (nie chcę montować solowych) i czy ustawie je ze sterownikiem Tech 326 ? Lub dalej celować w Dragony, może tym razem Goldy ? 

Jaką wydajność wybrać w przypadku Barracudy, wystarczy 115 czy 130 ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC W03 to też bdb wtryskiwacze nie ustępujące jakością Barracudom. Do tego są dostępne do nich zestawy naprawcze i możesz je samemu czyścić w razie czego (są rozbieralne). Minusem jest to, że są głośniejsze ale w kabinie tego nie słychać. Co do Dragonów to u Ciebie nie zrobi różnicy czy będzie to silver czy gold. Może wyślij swoje silvery do Techa na regeneracje? Ja dopiero co odebrałem swoje solo, zapłaciłem 200zł z kurierem za 6 sztuk. Wyglądają jak nowe. Przy zmianie wtrysków na innej firmy (lub model) licz się ze strojeniem od nowa. Taka zabawa po AFR to ok 150zł (pewnie to wiesz). Jeśli i tak masz instalkę do strojenia wywal te dragony i wstaw barki 115, dogadują się ze sterownikiem Techa bez problemu.

Orientujesz się jaki przebieg zrobiły Twoje silvery? Moje wytrzymały ok 40tyś i podobno syf je wykończył. Zapewne poprzedni właściciel nie wymieniał filtrów na czas.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...