Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie sterownika centralnego zamka w A4 B5 - opis i zdjęcia


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doradźcie. Jako że centralkę kupiłem i zamontowałem jakieś 2 lata temu, to wtedy nie podpiąłem domykania szyb, z że teraz mi się to spodobało to się wziąłem. Co zrobiłem: tylko z centrali wyjąłem zworkę i moduł działa, ale jest jedno ale:) podczas otwierania z pilota opadają również szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zworka tak jak była, bo ustawiłeś tym sposobem na 3,5s czas otw i zam i dlatego ci szyby opadają.

Po prostu znajdz w swojej dokładanej centrali impuls masowy(min 10s) pojawiajacy sie po wciśnięciu przycisku zamykania, i podłącz go do przewodu zamykania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie mam podpiąc centralke jak nie mam tej rózowej kostki? I wie ktoś gdzie jest + i - z drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde mi pomogłes :wink::wink:

W dodatku sam się uzbraja po kilku sekundach:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja mam central z kluczyka, i co potrzebuje żeby zrobić to na pilot? pokażcie jakie zestawy pasują co trzeba kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja mam central z kluczyka, i co potrzebuje żeby zrobić to na pilot? pokażcie jakie zestawy pasują co trzeba kupic :)

STEROWNIK C.ZAMKA DO AUDI 80 90 100 A3 A4 A6 A8 TT (3376569467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

polecam, zakladalem u siebie i u kolegi, juz ponad rok smiga bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja mam central z kluczyka, i co potrzebuje żeby zrobić to na pilot? pokażcie jakie zestawy pasują co trzeba kupic :)

STEROWNIK C.ZAMKA DO AUDI 80 90 100 A3 A4 A6 A8 TT (3376569467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

polecam, zakladalem u siebie i u kolegi, juz ponad rok smiga bez problemu :)

również polecam firme Blocer posiadam i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie.

posiadam autoalarm marki spy c1-802, w jego schemacie jest rozpiska krańcówki drzwiowe "+" i osobno krańcówki drzwiowe "-". Które to przewody i gdzie ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów.

Nie wiem czy to odpowiedni temat na moje pytanie ale lepszego nie znalazłem :decayed:

W moim audi mam centralny zamek z kluczyka (domykanie szyb po dłuższym przytrzymaniu), nie wiem czy kiedyś był pilot no ale teraz go nie ma.

- Czy mogę "przeszczepić" sterownik, który obsługuje pilot z audi A6 C5 z 2001r ?

Jeśli tak to prosiłbym też o wskazanie miejsca w którym mam szukać tego sterownika oraz jak ma to mniej więcej wyglądać :)

(zdjęcia mile widziane)

Dodam, że potencjalnym dawcą jest anglik (jeśli to coś zmienia :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj podłączałem i gdyby nie instrukcje z pierwszej strony to by nie hulało :D instrukcja dołączona jest do kitu...

zakładałem bloker 44 ze scyzorykami, na razie fajnie działa, zobaczymy jak długo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dziś rano zakładałem centralkę NOXON T3 według instrukcji MENTOSA (instrukcja pierwsza klasa), gdyby nie ona nie wiem jak by mi poszło. miałem niektóre kabelki w aucie inne koloru ale po wpięciu w te same piny wszystko hula otwieranie, zamykanie, szyby komfort. Jeszcze raz dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem założyłem z powodzeniem alarm bloker 44, wszystko działa jak należy. Jest tam pewna funkcja a mianowicie, że gdy przypadkowo naciśniemy przycisk otwarcia na pilocie a nie włączymy zapłonu alarm sam się uaktywni i zamknie drzwi. Jest to trochę uciążliwe bo otwieram samochód na chwilę i zaraz zapłon trzeba przekręcać... Wiem że da się tą funkcję wyłączyć jednak chciałbym aby działała trochę inaczej. Chciałbym żeby zamiast uruchamiać zapłon do rozbrajania wystarczyło otwarcie drzwi. Jest to możliwe do zrobienia, trochę nad tym myślałem i wydaje mi się że da radę pokombinować. Jednak może ktoś to robił i się podzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem według instrukcji, działa jak trzeba. Jeszcze tylko składanie luster dorezać do tego i będzie wypas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku podlaczenie szyb stalo sie nie mozliwe. z kluczyka mozna zamykac i otwierac je ale po podlaczeniu pilota pare razy dziala i po chwili opadaja i juz sie ich nie zamknie, w komputerze pojawia sie blad. podobno nie ma w nim wersji komfort i przez co nie mozna sterowac z piolta szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po podpięciu domykają się tylko do połowy bądź wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...