Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie sterownika centralnego zamka w A4 B5 - opis i zdjęcia


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, odgrzeje trochę kotleta.... Mam b5 z 1998 fabrycznie z centralnym ale tylko na przekręcenie kluczykiem zamka. Ostatnio odkopałem instalację ``Skorpion 2000a``  .Zasilanie wziąłem z tej miedzianej płytki pod przekaźnikami gdzie są przykręcane ``oczka``  a po drodze dałem bezpiecznik 15a , masę wziąłem z budy. Przyszedł czas na zamykanie i otwieranie, zrobiłem tak jak kolega w pierwszym poście pisał czyli jeden kabelek do popielato-białego ,drugi do niebiesko-czerwonego , wszystko byłoby okej tylko że auto jedynie się zamyka z pilota ale już nie otwiera, przekładałem kabelki na odwrót i efekt taki sam, nawet oba kabelki z centralki złączyłem i dałem pod popielato-biały i nadal auto tylko sie zamyka z pilota ale już nie otwiera... Jeśli to istotne to również przestał działać przycisk od otwierania/zamykania auta ze środka(ten na boczku). Po podłączeniu awaryjek również jak kolega w pierwszym poście to przy zamykaniu auta piszczy jedynie buzzer ale awaryjki nie mrygają... Może ktoś miał podobny przypadek bo mam już dość tego heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę kogoś o pomoc,chce zamontować centralkę do A4 b5 2001 avant,mam centralny na kluczyk i nie potrafię czytać schematów,z kabelkami w aucie dam radę tylko tego schematu nie potrafię rozkminic

IMG20230804233815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...