Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie sterownika centralnego zamka w A4 B5 - opis i zdjęcia


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

ok wszystko fajnie ale co z imo??? zostaje przełożyć ze straego kluczyka czy jak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tesco w punkcie umówiłem się ze sprzedającym, że zaniosę mu gotowe 2 scyzoryki On tylko dorobi groty i skopiuje imo ze starego kluczyka, co do ceny będziemy rozmawiać ale wszystko jest poza godzinami pracy więc chyba nie będzie tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tesco w punkcie umówiłem się ze sprzedającym, że zaniosę mu gotowe 2 scyzoryki On tylko dorobi groty i skopiuje imo ze starego kluczyka, co do ceny będziemy rozmawiać ale wszystko jest poza godzinami pracy więc chyba nie będzie tragedii

a ile mniej więcej może kosztować coś takiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalne ceny z tego punku to 100 zł jego kluczyk (zwykły) dorobienie i skopiowanie imo. to samo z kluczykiem typu "scyzoryk" 120 zł z tym, że ten kluczyk nie ma elektroniki w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, może Wy będziecie bardziej kumaci. Mianowicie w garażu znalazłem sterownik z pilotem tzn. kiedyś do passata kupowałem, ale auto sprzedałem i zapomniałem o tym i teraz do audi (b5 przed liftem) by mi się to przydało, gdyż mam centralny z klucza i domykanie szyb. Teraz moje pytanie nie wiem gdzie podpiąć awaryjne żeby mrugał przy otwarciu czy zamknięciu. A tu wklejam linka do tej instrukcji http://www.pliki.amt-alarmy.pl/AMT/MIKRO-STER%20186.01.08%20-%20Instrukcja%20i%20Schemat.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, może Wy będziecie bardziej kumaci. Mianowicie w garażu znalazłem sterownik z pilotem tzn. kiedyś do passata kupowałem, ale auto sprzedałem i zapomniałem o tym i teraz do audi (b5 przed liftem) by mi się to przydało, gdyż mam centralny z klucza i domykanie szyb. Teraz moje pytanie nie wiem gdzie podpiąć awaryjne żeby mrugał przy otwarciu czy zamknięciu. A tu wklejam linka do tej instrukcji http://www.pliki.amt-alarmy.pl/AMT/MIKRO-STER%20186.01.08%20-%20Instrukcja%20i%20Schemat.pdf

Z pliku który zalaczyles wnioskuje zebys kierunki podlaczyl pod kabelek "kanał" :)

qqqqqqb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie podłączyłem wszystko jak w pierwszym poście i działa! :D jednak domykanie szyb nie chce działać z tego względu, że w kostce mam inny kolor kabla niż tutaj w poście nr1 http://s8.postimage.org/w467vofg1/image.jpg

kostka.jpg

Jak to możliwe że mam inny kabel? domykanie szyb po przytrzymaniu kluczyka w prawo działa prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pare pytan, znalazlem juz domykanie, otwieranie, itp ale nie w tym rzecz czy jest roznica miedzy minusem a masa ? jak znalesc minusa ? i tak jesli chodzi o kierunki to z tego mojego interfejsu wedlug obrazka wychodzi jeden kabel fioletowy do kierunkow, jak to rozwiazac bo gdy polacze go z kierunkami to sie zmostkuje i jak bede dawal lewy kierunek to beda awaryjne swiecic

z tego co sie dowiedzialem to masa i minus to to samo czyli tak jak myslalem czyli minus i mase podlaczam pod mase i jest git. chyba ze chodzi o cos innego z tym minusem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierunków , to chyba daję się to przez diodę i wtedy już nic się nie zmostkuje , a co do minusa i masy, to czasami jest ona czymś innym (zaawansowane układy zasilania?) ,ale w przypadku auta to raczej to samo, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko hula domykanie szyb, otwieranie , zamykanie tylko kierunki zostaly, a gdybym sprobowal sie wpiac gdzies przy wlaczniku awaryjnych moze tam jest jeden kabel ktry pozniej sie dopiero rozdziela na dwa, mam sterownik maxicar dziwne ze nikt wczesniej nie pisal o tych kierunkach, a mozesz mi cos przyblizyc z ta dioda?

juz nie wazne wydarlem 2 diodki z jakiegos ustrojstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

W czwartek dokonałem montażu sterownika i wszystko jest ok. zamyka otwiera!!! towar stiga naprawdę dobrej jakości! pierwszy post 99% zgodności!!!

ten 1% to funkcja komfort która jeszcze nie została podłączona ze względu na to iż mam inną kostkę i kolory kabli. Ale może dziś jak poprawi się pogoda to znajdę chwilę z przyrządem i podzwonię po kablach!!!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

W czwartek dokonałem montażu sterownika i wszystko jest ok. zamyka otwiera!!! towar stiga naprawdę dobrej jakości! pierwszy post 99% zgodności!!!

ten 1% to funkcja komfort która jeszcze nie została podłączona ze względu na to iż mam inną kostkę i kolory kabli. Ale może dziś jak poprawi się pogoda to znajdę chwilę z przyrządem i podzwonię po kablach!!!

Pozdro.

Kupiłem też ten sterownik stiga i czeka na montaż :wink: powiedz ile czasu Ci zajeło zamontowanie tej centralki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

montaż to około 2 h łącznie z syreną zamontowaną koło filtra kabinowego blisko aku. w takim zagłębieniu.

Ale powiem ci że nie starałem się zrobić to szybko tylko dokładnie :wink:

jak będziesz miał jakiś problem pisz!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, poczytałem trochę Waszych postów i ku mojemu zdziwieniu nic nie kumam :D

Mam taki temat: Centralka jest już od kupna samochodu (wszystko działa, więc nie ruszam) ale czasami przydało by się domykanie/otwieranie szyb z pilota. Dodam że przy kupnie auta były 4 korby, elektryczne szybki montowałem sam z oryginalnym okablowaniem. Pompkę mam w bagażniku podpięta jest jedna kość i jest wolne jedno gniazdo. Nie wiem jaki mam sterownik, jaką całą instalacje tej centralki. Czy ktoś może mi powiedzieć od czego zacząć i co zrobić by było domykanie/otwieranie szyb z pilota? Pozdrawiam.

Edit: Wcześniej coś mi z przeglądarka nie chulało i nie widziałem zdjęć dlatego mało zrozumiałem, teraz już fotki rozjaśniły mi trochę temat. Jutro zabieram się do roboty... zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Edit2: Jednak dzisiaj się zabrałem do tego i niestety mam inne kolory kabli na kościach, ktoś może coś doradzić ?

Jakby chciał ktoś pomóc to opisałem ten problem dokładniej w tym wątku:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-aeb-domykanie-szyb-pilota-11828/index5.html#post3625562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...