Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PDC błędy


Patryks25

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, odkąd kupiłem auto nie działały u mnie czujniki parkowania. Normalnie jak przyłożę do nich ucho to słychać przy każdym pykanie wiec tak jakby były podłączone. W komputerze też dziwnie pokazuje, bo w nazwie błędu jest FRONT? Nie powinno być REAR?

Mam tylko czujniki z tyłu. 

Teraz pytanko, możliwe, że padły wszystkie czujniki na raz? czy może coś z przewodami? Błędy można wykasować ale po wbiciu wstecznego i długim sygnale dźwiękowym - wracają. 

 xcxcxc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój moduł obsługuje przód i tył. Albo ktoś zmienił moduł na nieodpowiedni, albo zderzak z przodu został wymieniony na wersję bez czujników.

Czy masz przycisk do załączania czujników i głośniczek koło prawej nogi (przy pedale gazu)? Jesli tak to wersja ze zderzakiem jest poprawna. W takiej sytuacji możesz dołożyć czujniki z przodu. Jeśli nie chcesz się bawić to możesz wymienić sam moduł na obsługujący tylko tył

Tutaj znajdziesz więcej informacji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam przycisk a głośnik to nie wiem. Z tego co mi wiadomo zderzak jest oryginalny. Jeśli chodzi o te błędy to Już je od dawna widziałem jednak cały czas pokazywały się "rear" czyli 4 błędy dla tylnych czujników a teraz tyłu nie ma a jest sam przód. Miałbyś może numerek takiego modułu obsługującego tylko tył? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...