Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przejście z BNS 5.0 na RNS E a SDS


Vacosq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytałem sporo info, ale nie znalazłem konkretnego rozwiązania swojego problemu. Audi A4 B7 mam od tygodnia dlatego na tą chwilę jestem zielony w tym temacie. Do rzeczy :
W a4 mam navi BNS 5.0, kolorowego fisa,fabryczny moduł BT z miejscem na telefon przy desce rozdzielczej, multifunkcyjna kierownice s-line i przy wciśnięciu przycisku ptt po prawej stronie pokazuje sie "speak" na fisie i na bnsie pokazuje się SDS Hilfe i niemiecki lektor mówi komendy po niemiecku. Zakładam więc, że posiadam funkcję SDS z mikrofonem w audi. Chcę zmienić w tym tygodniu swojego bnsa na RNS-E i tu zaczyna się problem. Wiem, że przy przejściu z bnsa na rnse trzeba podmienić 2 piny w kostce zielonej i niebieskiej. Znalazłem również oznaczenia RNS-E na naszym forum czyli C,D,E,F itd.  SDS'a fabrycznie posiada wersja H,N i R oraz 193 led po 2010. Czytałem, że niczym nie różnią się rnse od siebie prócz softu. Gdzie indziej znalazłem, że jednak mimo wgranego softu z sdsem w rnse SDS im nie działa. Chciałbym tego sdsa mieć fabrycznie jednak i znalazłem na allegro jedną rnse z oznaczeniem R na końcu, lecz jest już sprzedana. Czy faktycznie to tylko soft czy coś więcej? Brać obojętnie jaką wersje rnse, czy jednak się wstrzymac? Proszę was o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba soft PL ma już shackowanego SDS'a... jak nie poszukaj SDS Hack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wystarczy sam sds hack niezależnie od wersji rnse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...