Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wilgoć w przetwornicy


patrykkubiak_96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu mam pewien dziwny problem z prawą lampą w mojej B6 (ksenony d2s). Jakiś czas temu przestał mi świecić żarnik. Wymiana na nowy nic nie dała, a więc to pewnie przetwornica. Kupiłem nową (dla mnie nową), i ta zadziałała. Poprzednią oddałem do regeneracji. Jak się okazało była sprawna. Wszystko było dobrze, tylko wystarczyło ją przesuszyć. 

Po jakimś czasie i ta nowa przestała działać. Włożyłem starą - działa. A nowa poszła na grzejnik.

Po czasie sytuacja się powtórzyła, i tak sobie zmieniałem te przetwornice. Aż do czasu. Teraz nie działa mi nic, ani jedna ani druga. Wymiana żarnika też nic nie daje. 

Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem, albo wie co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałeś czy lampa nie jest gdzieś pęknięta? nie tylko "szkło" ale cała obudowa.  Czy masz wszystkie klapki z tyłu szczelne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest cała. Nie ma żadnych pęknięć. Właśnie cała wydaje się być w porządku.

Wczoraj znowu z nią kombinowaliśmy. Sprawdziliśmy napięcie i normalnie dochodzi do kostki 12V. Skręciliśmy od nowa - dalej nie działa. Popukaliśmy w klosz i nagle się zaświeciła.. ;). Czyli problemem są zapewne również przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...