Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Siema wszystkim!

Jestem Maciek, mieszkam w Warszawie a pochodzę z Lublina (częsty scenariusz). W zeszłym roku zamieniłem motocykl na A4 B6 Cabrio z silnikiem BDV. Był to dla mnie jedyny słuszny wybór, gdyż parę lat jeździłem B5 z silnikiem AGA i uważam go za idealny do Audi. Na forum będę szukał głównie pomocy, bo moim hobby jest grzebanie w samochodach zamiast oddawania tej frajdy mechanikom.

Z góry dzięki za każdą udzieloną odpowiedź, bym może też będę mógł się jakoś przysłużyć społeczności forum :)

Pzdr,

Maciek

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam wszystkich!

Mam na imię Damian i zostałem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 z 2009 roku. Autko będzie mi służyć do jazdy na codzień, więc pewnie niejedno się wydarzy, ale mam nadzieję, że z pomocą forumowiczów poradzimy coś na każdy problem :) Zapowiada się długa przygoda bo już po pierwszych jazdach autko bardzo mi przypadło do gustu. Pozdrawiam wszystkich!

,,,

Witam Serdecznie władców pierścieni.

Wpadłem na forum ponieważ potrzebny fachowiec. Mianowicie A4 chcę kupić. Jeszcze nie byłem w posiadaniu na własność ale jeździłem, miałem inne modele.

Dlaczego chęć kupna właśnie w tym momencie? W skrócie potrzebne jest większe auto.

Jeśli któryś z użytkowników z chęcią rozmawia o Audi zapraszam na priv. Z chęcią zamienie parę slow, bo mam coś na oku.

Pozdrawiam.

Z chęcią bym wrócił do grona choć ostatnia dosłownie się obraziła.

Jeszcze raz Pozdrawiam!

,,,

Cześć  ! Jestem nowym użytkownikiem A4 od miesiąca, mam na imię Jacek,  pozdrawiam !!!

A83A2948.JPG

Teraz, Hugo napisał:

,,,

a dziekuje bardzo, niedlugo sie pochwale nabytkiem jak juz dojedzie :D o ile dojedzie ;) martwi mnie jedynie walek pompy oleju w 2.0 tdi cr CAGB 136 koni

Miło mi jest się tu przywitać Wszystkich użytkownikom tegoż forum.

Co prawda nie posiadam jeszcze A4 ale jestem w trakcie poszukiwań auta jak i wszelkich info na ich temat. Na razie nie jestem w stanie się zdecydować czy to ma być bp czy disel.

Aktualnie jestem jeszcze w posiadaniu duuuużo starszej poprzedniczki czy model 80b4.

Także powitać.

Edytowane przez Pieterb
literówka

,,,

I ku temu się bardziej skłaniam bo od wielu lat już śmigam bp, diesla miałem jednego i źle na tym wyszedłem ?

Cześć jestem Marcin. Na chwile obecną na wszystkie bolączki mojej audi znalazłem już odpowiedzi ;)

działamy dalej

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik