Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pucek napisał:

Mam kiepsko z czasem, auto brudne, ogarnę go dopiero jutro ale jadę dzisiaj na dworzec PKP do Katowic, jak chcesz to pisz PW i się gdzieś spotkamy, będę tam koło 18:30.

O widzisz najlepiej jak się kiedyś uda spotkać odezwę się w po świętach i ogarniemy jakiegoś mini spota. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czarek76 napisał:

Co to masz za Rotory ? Z RS5 ?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 22:11, sysek27 napisał:

Fajna konfiguracja ?

Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak wyglada taka ramka obklejone folia z bliska najlepiej tylna wklejona szyba bo tez muszę coś u siebie zrobić z chromami a nie uśmiecha mi się wymieniać wszystkie listwy ?‍♂️...

wygląda naprawdę dobrze, praktycznie jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno mnie tu nie było, czas uzupełnić wątek o parę drobiazgów i plany na 2020 rok:wink:

Niestety, podczas użytkowania dopadły mnie typowe bolączki C7 a więc skrzynia Stronik odmówiła współpracy, miesiąc przed planowaną wymianą oleju padła mechatronika, na szczęście wszystkim zajął się Frog Racing i dopiero teraz widzę jak ta skrzynia fajnie działa:whistling:

2 miesiące po naprawie skrzyni całkiem przypadkiem okazało się że puścił króciec płynu chłodzącego i zebrała się ciecz na silniku między głowicami - podczas awaryjnego hamowania ciecz poleciała na chłodnicę a ja szukając dziurawego węża lub chłodnicy zauważyłem "basen" na górze silnika, po demontażu "góry" zapadła decyzja o wymianie wszystkiego co może w przyszłości sprawić problem, został ściągnięty również pas przedni, okazało się że tam też puścił króciec z wody więc od razu wymieniłem "przedni rozrząd" z pompą wody oraz uszczelnieniami, simmering pod kołem pasowym, jednym słowem "mały" remont:decayed: teraz powinien być spokój na długi czas, wszystko się działo w okolicach 240 tyś km.

 

Są też pozytywne cechy użytkowania tego auta, a mianowicie jest bardzo wygodne, bardzo dobrze się jeździ i nie żałuje że go kupiłem:kox:

Udało mi się przeprowadzić drobne modyfikacje:

- Dymione tylne lampy z modelu RS6

- Black piano wykończenia wokół licznika z wyświetlaczem MMI z modelu RS6

- Dywaniki welurowe z białą nitką

- Atrapa chłodnicy fake RS6

- Czarne emblematy OOOO i Sline

 

Jeżeli chodzi o przyszły rok to planuję zmianę felg na całkiem inny wzór, może się skuszę na pakiet RS6 look, ale na pewno chcę zmienić kierownicę na ściętą i dekory na czarne piano:rolleyes:

 

IMG_20191117_150333.jpg

1.jpg

IMG_20191117_150417.jpg

IMG_20191117_150516.jpg

IMG_20191117_150541.jpg

IMG_20191117_150644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to piano black ekstra! ale weź chłopie wrzuć ledy do przodu, zobaczysz różnicę :decayed: mechatronika trochę wytrzymała, u mnie (odpukać) wszystko jest ok. tylko ja mam 100 tys mniej nakulane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

to piano black ekstra! ale weź chłopie wrzuć ledy do przodu, zobaczysz różnicę :decayed: mechatronika trochę wytrzymała, u mnie (odpukać) wszystko jest ok. tylko ja mam 100 tys mniej nakulane..

I najlepiej jeszcze ledy z polifta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full led robi robote, grubo się zastanawiam co robić bo chcialbym a raczej muszę tym autem pojeździć 2 może 3 lata i planuje zmianę na poliftowe a7, więc te pieniądze które wydam na lampy i inne grubsze mody wolę odłożyć bo jest na co, a widząc ile straciłem na b8 chce kupić auto na dobrym wypasie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian19886 napisał:

Alusy będziesz sprzedawał za ile? to są z rs5? 20"?

Klienta już mam od dawna, zresztą jak nie On to zawsze się ktoś znajdzie 20'' z parametrami od RS5, ale czy będę sprzedawał to się wszystko okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Norbas napisał:

A jakie tam parametry masz ? 9j z ET 26 ? 

Felga jest identyczna jak w modelu rs5 (głębia) ale posiada et33 przez co idealnie leży na a4/a6 - drobna pomyłka Ronala:decayed:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 14:56, Pucek napisał:

Klienta już mam od dawna, zresztą jak nie On to zawsze się ktoś znajdzie 20'' z parametrami od RS5, ale czy będę sprzedawał to się wszystko okaże.

To co chcesz za nie dostać dam podwójnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już licytacje :kox: 

 

fela pięknie leży ale et26 jeszcze lepiej by wyglądało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 07:47, jedrekx napisał:

to piano black ekstra! ale weź chłopie wrzuć ledy do przodu, zobaczysz różnicę :decayed: mechatronika trochę wytrzymała, u mnie (odpukać) wszystko jest ok. tylko ja mam 100 tys mniej nakulane..

tak z ciekawości duzy koszt zmiany z xenonu na led/ ew matrix?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marcin_o23 napisał:

kwestia zakupu lamp, i w przedlifcie ma ma matrixów

Przypuszczam ze tutaj jest największa kwota jezeli chodzi o lampy, ale poza lampami trzeba pewnie ingerować delikatnie w wiazke i zmienić moduł i kodowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kiedy będziesz zmieniał dekory? Jestem zainteresowany  dekorem z tunelu o ile nie posiada wgniotek i rys ?. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robert739 napisał:

Kolego kiedy będziesz zmieniał dekory? Jestem zainteresowany  dekorem z tunelu o ile nie posiada wgniotek i rys ?. Pozdro

Jak mi się trafi coś fajnego to zmienię, ale na moje nie licz bo też mam wgniotki - bardzo ale to bardzo ciężko kupić ten dekor w idealnym stanie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...