Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pucek napisał:

Jak mi się trafi coś fajnego to zmienię, ale na moje nie licz bo też mam wgniotki - bardzo ale to bardzo ciężko kupić ten dekor w idealnym stanie:facepalm:

To się zgadza, w pracy już trochę tych c7 zrobiłem.. szczotkowane alu ma to do siebie właśnie że wgniotki szybko wychodzą. Ciekawie wygląda ale lipa pod tym względem.

Panie nie myślałes żeby dac do lakierowania dekorow?rozumiem że chcesz piano nadal, znaleźć idealne to będzie mega wyzwanie. Dobry lakiernik ogarnie jak z fabryki. W normalnej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem szukam i szukam niedostępna jest używka w b. dobrym stanie. Nówka ponad tys pln-ów ?? więc szukam dalej białego kruka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

To się zgadza, w pracy już trochę tych c7 zrobiłem.. szczotkowane alu ma to do siebie właśnie że wgniotki szybko wychodzą. Ciekawie wygląda ale lipa pod tym względem.

Panie nie myślałes żeby dac do lakierowania dekorow?rozumiem że chcesz piano nadal, znaleźć idealne to będzie mega wyzwanie. Dobry lakiernik ogarnie jak z fabryki. W normalnej kasie.

Maciek, chętnie oddam do malowania ale jak lakiernik widzi te chrom wstawki że trzeba je oklejać to każdy kręci nosem, a jak to piano rysuje sie od patrzenia, ori lakier jest jednak trwalszy, tak zauważyłem mając b8 i malowane dekory, kolejny problem to poobijany dekor tunelu, trzeba jakiś kupić, znalazłem nawet ori czarny z tunelem w śmieszniej kasie ale po prostu nie chce mi sie kombinować:) 

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam po długiej nieobecności :)

Auto ma sie dobrze, aktualnie na liczniku prawie 250 tys km, zaliczyłem jedną "większą" wymianę, wiosną rozszczelniła się chłodnica klimy. 

W styczniu udało mi się kupić dekory piano w bardzo fajnym stanie, niestety pod pamięć kierowcy więc tymczasowo zamontowałem guzik, nie przewiduje dołożenia pamięci chociaż bardzo mi tego brakuje, pozostaje mi szukać dekor drzwi na podmianę :)

Planuje jeszcze wymienić kierownice na ściętą i dołożyć oświetlenie schowków drzwi oraz dekoru przy lewarku zmiany biegów, ale też bez ciśnienia, ciągle na wszystko brak czasu, moto stoi i sie kurzy a gdzie tam czas na mody przy dwójce małych szkrabów :)

Pozdrawiam! 

 

IMG_20200604_152915.jpg

IMG_20200604_153012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podsunąć pomysł co do kierownicy, polecam dać do przerobienia (podrzucę namiar), ścięta Sline w porównaniu z tym co można zrobić to jest słaba a kasy trzeba wyłożyć. Ja zrobiłem od razu z gałką kpl foto do wglądu ? pozdro

IMG_20200528_181432.jpg

IMG_20200528_153613.jpg

IMG_20200528_170158.jpg

IMG_20200528_150418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, robert739 napisał:

Jeśli mogę podsunąć pomysł co do kierownicy, polecam dać do przerobienia (podrzucę namiar), ścięta Sline w porównaniu z tym co można zrobić to jest słaba a kasy trzeba wyłożyć. 

Chyba to kwestia gustu , w życiu takiej bym nie włożył. Wolałbym z 4 ramienna jeździć heh. 

 

Pucek,  oświetlenie boczków szukaj w aso najlepiej. To są mega śmieszne pieniądze za ten cały zestaw. Z używek na allegro możesz czasem kilka nowych zestawów w aso kupić :D

Ładnie wyglądają dekory piano z tymi dodatkami kolo wyświetlacza z rsa. Teraz faktycznie kiera ścięta wykończyła by fajnie to wnętrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, robert739 napisał:

Jeśli mogę podsunąć pomysł co do kierownicy, polecam dać do przerobienia (podrzucę namiar), ścięta Sline w porównaniu z tym co można zrobić to jest słaba a kasy trzeba wyłożyć. Ja zrobiłem od razu z gałką kpl foto do wglądu ? pozdro

 

IMG_20200528_153613.jpg

 

 

Wiem ze o gustach sie nie dskutuje  ale wedle Mnie Ori scieta zdecydowanie ładniejsza ...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaciekPL napisał:

Chyba to kwestia gustu , w życiu takiej bym nie włożył. Wolałbym z 4 ramienna jeździć heh. 

 

dokładnie ;)

 

 

Pucek Ja bym jeszcze rączki w boczkach obszył skóra  ;) lub poszukał na alledrogo mozna trafić w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ważne, że mi się podoba ?, ja podsuwam pomysł bo Gość ma wiele kierownic przerobionych za sobą i robi to naprawdę fajnie. Foty można przeglądnąć może coś w oko wpadnie. Nie śmiećmy Koledze w wątku. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa, myślałem nad przerobieniem kierownicy ale jednak widać różnicę i mnie to razi, tym bardziej że w b8 miałem nówke i teraz też tak będzie, lampki kieszeni już namierzyłem, 69zl w ASO więc sprawa jest prosta, gorzej z tym ledem dekora tunelu, ale na spokojnie poszukam. 

Andrzejek, fotele są wyprane, skóra zabezpieczona, po prostu kwestia zdjęcia, siedziałem 3 tygodnie na kwarantannie to sie bawiłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, damian19886 napisał:

Oświetlenie led tunelu 4g0947093 i 4g0947094 sam na dniach bede montował.

Dzięki dosłownie 2 dni temu je kupiłem, teraz tylko znaleźć czas na montaż, możesz podrzucić jakiś DIY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pucek przez Ciebie też jestem zmuszony te listwy zamontować :decayed:

Tylko zacznę od listew drzwi, bo Ty tunel będziesz oświetlał?

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2020 o 20:56, krystek590 napisał:

@Pucek przez Ciebie też jestem zmuszony te listwy zamontować :decayed:

Tylko zacznę od listew drzwi, bo Ty tunel będziesz oświetlał?

Tak, mi brakuje tunel + kieszeń drzwi, resztę pakietu mam w serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kiedyś wyszło audi, które wszystko miało :grin:

ja już drzwi podświetliłem

20200625_233903.jpg

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć po dość długiej nieobecności, za dużo się nie zmieniło, nie było czasu na mody bo głowa pełna myśli co tu dalej robić, plan był żeby wiosną 2022 zmienić na b9 aż tu nagle:whistling:

Egon wkleił linka na grupę że jest ciekawe A7, dwa dni później zostałem jej właścicielem:kox:  Wielkie DZIĘKI, reszcie chłopaków podziękuję w odpowiednim temacie który się ukaże lada dzień, szóstka idzie na sprzedaż, dzisiaj ogarnąłem ogłoszenie (tak, wiem, słabe foty:grin:) i mam nadzieję że szybko znajdzie nowego właściciela

Link do ogłoszenia

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A6, Biały, Diesel, 204 KM, 2 967 cm3. ABS, ASR (kontrola trakcji), ABS, Alarm, ABS, ASR (kontrola trakcji), ABS,

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...