Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

:kox:śliczne  autko:thumbup1:  wy tam trzepiecie kasa w JSW:decayed: gratulacje:naughty:

Edytowane przez srb38vx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, srb38vx napisał:

:kox:śliczne  autko:thumbup1:  wy tam trzepiecie kasa w JSW:decayed: gratulacje:naughty:

Hehehe Andrzej, dzięki, mogłeś brać moje B8 zamiast pasiora:whistling:

 

3 godziny temu, granatowy napisał:

Jestem na TAK !

Bardzo dobre połączenie w C7 Avant: 3.0TDi, biały kolor, brak chromów i 19" zimówki ?

Idealnie byłoby bez czarnych szyb.

Ciemne szyby muszą być - mam dwójkę małych dzieci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pucek napisał:

Hehehe Andrzej, dzięki, mogłeś brać moje B8 zamiast pasiora:whistling:

  Mateusz  jo jest biedny emeryt jeszcze mnie nie stać na audi:whistling::decayed:

 

 

Edytowane przez srb38vx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek gratulacje zakupu!

B.ładne A6. Pakiet czerń ? Dach, lustra, felgi też robisz w czerń ?

Pozdrawiam ☺

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, black4 napisał:

Pucek gratulacje zakupu!

B.ładne A6. Pakiet czerń ? Dach, lustra, felgi też robisz w czerń ?

Pozdrawiam ☺

 

Dzięki, aktualnie odszczurzam lakier, jest co robić jak to w aucie które jeździło po autostradach a na weekend planuję wrzucić lato, wtedy też ogarnę jakieś zdjęcia:wink:

Co do pakietu black, myślałem nad lusterkami ale mają przetłoczenie i nie idzie ich okleić - łatwiej malować więc się zastanawiam, czarny dach też rozważałem ale sam nie wiem, muszę popatrzeć w necie jak to wygląda, a na felgi mnie namawia Żona, ja uparcie zostaje przy szarych rotorach ale w przyszłym roku planuję zmienić więc może akurat będą czarne, kto wie.

Ogólnie to zraziłem się do dużych i kosztownych modów, B8 doposażyłem za 20k i co mi to dało? nic, dalej się sprzedaje, zaraz wrzucę tam środek z golasa i puszczę te auto za 40k:whistling:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachu nie ruszaj, lusterka czarne wyglądają na białym fajnie, sam byłem sceptycznie do czarnych lusterek nastawiony ale widziałem na żywo i mi się spodobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcin_o23 napisał:

dachu nie ruszaj, lusterka czarne wyglądają na białym fajnie, sam byłem sceptycznie do czarnych lusterek nastawiony ale widziałem na żywo i mi się spodobało

Przy dachu znowu trzeba oklejać tylną lotkę a tu już nie będzie tak łatwo,  duża kombinacja, bardziej zastanawiam się co zrobić z szarą dokładką z tyłu, biała odpada, czarna może być fajnie ale znowu nic tam z tyłu czarnego nie ma żeby do tego pasowała, chyba zostanie tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcin_o23 napisał:

dachu nie ruszaj

x2 ?

Czarne dachy dobrze wyglądają w hatchbackach albo w coupe - w dużym kombi niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pucek napisał:

Przy dachu znowu trzeba oklejać tylną lotkę a tu już nie będzie tak łatwo,  duża kombinacja, bardziej zastanawiam się co zrobić z szarą dokładką z tyłu, biała odpada, czarna może być fajnie ale znowu nic tam z tyłu czarnego nie ma żeby do tego pasowała, chyba zostanie tak jak jest...

po lifcie przy pakiecie czerni masz dokładkę w czarnym macie, wygląda to fajnie, pasuje do reszty, może tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachu nie ruszaj, moim zdaniem nie ma sensu.. na to była moda 10 lat temu.  no kurcze, jak ja żałuję, że nie mam białego auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dachu nie ruszaj 

Mogę przygarnac kiere z b8 tylko nie wiem czy mi podejdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek zakup strzał w dziesiątkę :D

Historię aut od Michała zna już pół forum :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Musti, napijemy się w BT:decayed:

 

Dachu nie będę ruszał, lusterka zobaczymy, bardziej się zastanawiam nad dokładką z tyłu, muszę to przemyśleć, założe letnie koła, porobię jakieś zdjęcia i zrobię jakiegoś wirtuala jak będzie wyglądać w czarnym ta dokładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Bukowinie za nami, a więc pojawiły się też fajne zdjęcia, ja choruję na brak czasu żeby coś ustrzelić więc podrzucę coś od Kolegów i Koleżanek, dzięki:rolleyes:

Jak to po takim zlocie, duży niedosyt, moje auto to zwykła seria:grin:

_DSC138.jpg

DSC02792.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ? 

Super zdjecia, białas z tym rotorem prezentuje się idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Twoje to seria, to nie wiem co mam mówić o swoim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jedrekx napisał:

Pucek, jaki masz rozmiar opon na rotorach?

255/35 r20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna konfiguracja ?

Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak wyglada taka ramka obklejone folia z bliska najlepiej tylna wklejona szyba bo tez muszę coś u siebie zrobić z chromami a nie uśmiecha mi się wymieniać wszystkie listwy ?‍♂️...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 22:11, sysek27 napisał:

Fajna konfiguracja ?

Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak wyglada taka ramka obklejone folia z bliska najlepiej tylna wklejona szyba bo tez muszę coś u siebie zrobić z chromami a nie uśmiecha mi się wymieniać wszystkie listwy ?‍♂️...

Mam kiepsko z czasem, auto brudne, ogarnę go dopiero jutro ale jadę dzisiaj na dworzec PKP do Katowic, jak chcesz to pisz PW i się gdzieś spotkamy, będę tam koło 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...