Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzak tył z sedana do kombi?


jaro36

Rekomendowane odpowiedzi

witam,czy zderzak tylny z sedana pasuje bez przeróbek do kombi ??? znalazłem taki w dobrej kasie z kodem lakieru z mojego auta i z fabrycznymi otworami na dwa wydechy ?? tylko pytanko czy z sedana podejdzie do kombi ???? z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tylny jest inny w sedanie niż w avancie, ale dokładka zderzaka w jednym, jak i w drugim jest taka sama, więc możesz po prostu kupić sobie samą dokładkę na dwa wydechy przykładowo od sedana i gotowe ;)

Edytowane przez sieradzky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, sieradzky napisał:

Zderzak tylny jest inny w sedanie niż w avancie, ale dokładka zderzaka w jednym, jak i w drugim jest taka sama, więc możesz po prostu kupić sobie samą dokładkę na dwa wydechy przykładowo od sedana i gotowe ;)

Montowałeś że tak twierdzisz bo numery ma inne i z tego co wiem też się różni , przód jest taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, greg2505 napisał:

Montowałeś że tak twierdzisz bo numery ma inne i z tego co wiem też się różni , przód jest taki sam

Osobiście nie zmieniałem, ale kolega zmieniał w audi z tego samego rocznika co moja i pasowała mu sama dokładka o ile dobrze pamiętam, choć nie wiem jakim cudem, bo teraz sam sprawdziłem i avant ma 8E9807521A a sedan 8E5807521A. Sorki za zamieszanie i dzięki za czujność greg2505 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...