Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem klapy bagażnika spalona kostka w module komfortu


kjuba7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie otóż udało mi się  znajsc problem z otwieraniem bagażnika okazało się ze spaliła się kostka w module komfortu i teraz moje pytanie czy jest taka szansa ze jak mam stary moduł z poprzedniego modelu i wylutuje z niego taka kostkę i wlutuje w miejsce tej spalonej to może zadziałać czy  może się coś gorszego stać jeszcze ?.ewentualnie jak sprawdzić co to za kostka bo ta się tak nie fortunnie spaliła ze nie widać na niej nic 

54836031-9579-4255-A122-F7DA3D225F7B.jpeg

Edytowane przez kjuba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczny jest tylko jeden spalony układ scalony a może być kilka, miałem podobny problem tylko w panelu klimatronika ni z gruszki ni z pietruszki klima przestała działać i okazało się po sprawdzeniu że mam spalone trzy układy scalone, nie wiem jaka była przyczyna skończyło się na wymianie całego panelu, chociaż szukałem jakieś info co to za scalak ale nie można było znaleźć żadnego info, proponuje podjechać do ogarniętego elektronika aby sprawdził czy reszta jest ok. 

zaznaczenie.png

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie po sprawdzeniu tylko ten uklad jest spalony on odpowiada tylko za otwarcie zamka w bagazniku tylko ze jest stopiony nr i chcialem zapytac czy moge przelutowac podobny ze starszego modulu komfortu czy moge cos bardziej uszkodzic ? Bo nie wiem czy gdzies dostane odpowiedni jak nie ma nr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jednoznacznej odpowiedzi chyba nikt nie udzieli, teoretycznie nie powinno nic się stać ale znając elektronikę to niczego nie można być pewnym, jeszcze nasuwa się pytanie co było przyczyną spalenia? zamek w klapie ma jakieś zwarcie? a może tylko przypadek?, dobrze by było aby ktoś kto ma dokładnie taki sterownik odczytał nr tego scalaka miałbyś porównanie

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie udalo mi sie dorwac taki modul i zmowilem z chin ten uklad bo nigdzie indziej nie idzie go dostc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podac symbol tego scalaka? - Z ciekawości chciałbym wiedzieć co to za układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...