Skocz do zawartości
IGNOROWANY

blenda


Gość darecki84

Rekomendowane odpowiedzi

Pikuś, spanky, wojtas-audi, co wy takie konserwy jestescie??

Sam jestes konserwa :razz: Hehe, nie no po prostu, pasowac nie pasowac, w zadnym aucie mi sie to nie podoba, kazdy ma inne zdanie, mi sie w A4 nie podoba 1.lotka, 2.chlapacze, 3.blenda :mrgreen: Tobie sie moze podobac i mozesz zalozyc, to Twoje auto :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mozesz zalozyc

Dziekiwojtas-audi, :mrgreen:

zobaczymy jak przymierze...u mirona78 podobalo mi sie bardzo

mi sie w A4 nie podoba 1.lotka, 2.chlapacze, 3.blenda :mrgreen:

1.jest na stanie

2.rowniez zalozone

3.zobaczymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jest na stanie

2.rowniez zalozone

3.zobaczymy

Hehe, widzisz, wszystko na odwrot :roll: Ale zmieniasz przeciez, to na .. co ci ta blenda ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie male OT ale...

zmieniac zmieniam jak znajde igileke...czyli to potrwa...

narazie kupilem tego transita, teraz szukam jakiegos poldona trucka na 5 osob(tak wogole to jak ktos ma namiary na jakiegos takiego taniego w dobrym stanie i najlepiej diesla to wrzucac prosze linki w odpowiednim temacie) wiec € sie troche rozeszlo

a jak juz kupie cos nowego to wiesz...brachol jezdzi golfem 4...siostra jeszcze auta nie ma :wink: , wiec mam komu pistacje zostawic...za dobre i bezawaryjne auto zeby sprzedawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie w A4 nie podoba 1.lotka, 2.chlapacze, 3.blenda :mrgreen:

ja bym jeszcze dodal brewki ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mozna zepsuc nawet ladne auto jak A4, widze ze niektorym sie to podoba ale jak dla mnie to totalny SYF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to totalny SYF.

ja się nawet nie udzielam (staram się nie udzielać) w wątkach tjuningowych bo mi się praktycznie nic z tych wynalazków nie podoba :twisted: :?:

kwestia gustu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nawet nie udzielam (staram się nie udzielać
i just couldn't help it, bro !!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od sedana wierzcie mi że blenda dodaje więcej uroku niż lotka tylnej klapy( jeżeli jest dobrej jakości i dobrze dopasowana ).U mnie wogóle nie rzuca się ona w oczy wygląda jak przedłużenie dachu co dodaje agresywności całości wyglądu.Wrzucone przez MURZYNA zdjęcia może tego nie oddają ale całość wygląda extra (i to nie jest moja opinia ani opinia kilku osób tylko znacznie większej ilości osób widzących ten element u mnie.a tak na marginesie to u siebie mam i lotke i blende i nawet brewki i całość robi wrażenie.Wygląd całości mojego A4 to może rzeczywiście kwestia gustów i jednemu może się podobać drugiemu nie ale ilość osób obracająca sie na chodnikach za tym autem oraz ilość osób zgromadzona przy autku przy każdorazowym jego zaparkowaniu świadczy o tym że detale ( dobrze i z głową dobrane) mogą się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ilość osób obracająca sie na chodnikach za tym autem
sam czesco ogladam sie za takimi wynalazkami ale nie dlatego ze mi sie podoba lecz zeby zobaczyc co za kretyn to zrobil, a tych na polskich drogach niestety nie brak

ale jak rob napisal "najważniejsze że się Tobie podoba "

kwestia gustu

prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacek wiem o co Ci chodzi i jak narazie to na naszych drogach niestety jest więcej aut po bezmyślnych ( nie dodających uroku a wręcz przeciwnie ) przeróbkach, lecz akurat audi o którym mowa z wynalazkiem niema nic wspólnego a reakcje zachwytu czy wykpienia nie trudno u ludzi rozróżnić.A kretyna który to autko tak przygotował napewno chętnie byś poznał i poprosił aby Twoją furke również do takiego wyglądu doprowadził :wink:

[ Dodano: 2006-07-06, 13:09 ]

choć samo posiadanie audi+Twoja wersja silnikowa to już powód do dumy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78, zapomniałeś dodać że żadna część nie jest z Allegro :P że wszystkie rzeczy są z niemieckich firm tuningwych ;) i poważnie całość wygląda pięknie :) sam jakiś czas temu kupiłem na allegro blende ale jak ja polożylem na dachu to takie gów.o że hej :!: no i leży sobie. i szukam taką jak ma miron78, bo jest naprawde pożądna i dodaje uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo blenda albo spoiler, i bardziej bym sie sklaniał przy blendzie niż przy spoilerze. A4 ma fajną linie, a spoiler nie dość ze jej nie podkresla to troche psuje.

Jak dla mnie to duze fele gleba blenda i przyciemniane szyby, bez zadnych spoilerow i progów i bedzie ok, widzialem kiedys takiego merca i wygladał w 100% gangstersko :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos dal kiedys fotke zajebistego spoilera do A4, bylo to takie malutkie 'cos' wysokosci i dlugosci pewnie ok 1-2 cm. bylo ledwo widoczne - przyklejone na zalamaniu klapy - ale wygladalo super. czy ktos ma jeszcze ta fotke?

mam fotke z B6:

http://www.luxurymotors.com/galleria_images/16387_p3_f.jpg ale wiem, ze jest tez do B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...