blenda
0

44 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rob

Święta racja i najważniejsze że się Tobie podoba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale ilość osób obracająca sie na chodnikach za tym autem
    sam czesco ogladam sie za takimi wynalazkami ale nie dlatego ze mi sie podoba lecz zeby zobaczyc co za kretyn to zrobil, a tych na polskich drogach niestety nie brak

ale jak rob napisal "najważniejsze że się Tobie podoba "

kwestia gustu

prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do sedana teakiej blendy bym nie dał za cholere ;) ale daszek, mini spojler czy jak to się nazywa na klapę Avanta to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość Murzyn

:roll: ja juz nie wiem...w avancie wolno a w sedanie nie :P dyskryminacja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hhacek wiem o co Ci chodzi i jak narazie to na naszych drogach niestety jest więcej aut po bezmyślnych ( nie dodających uroku a wręcz przeciwnie ) przeróbkach, lecz akurat audi o którym mowa z wynalazkiem niema nic wspólnego a reakcje zachwytu czy wykpienia nie trudno u ludzi rozróżnić.A kretyna który to autko tak przygotował napewno chętnie byś poznał i poprosił aby Twoją furke również do takiego wyglądu doprowadził :wink:

[ Dodano: 2006-07-06, 13:09 ]

choć samo posiadanie audi+Twoja wersja silnikowa to już powód do dumy :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość Keżor

miron78, zapomniałeś dodać że żadna część nie jest z Allegro :P że wszystkie rzeczy są z niemieckich firm tuningwych ;) i poważnie całość wygląda pięknie :) sam jakiś czas temu kupiłem na allegro blende ale jak ja polożylem na dachu to takie gów.o że hej :!: no i leży sobie. i szukam taką jak ma miron78, bo jest naprawde pożądna i dodaje uroku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie- Dzięki Keżor :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem albo blenda albo spoiler, i bardziej bym sie sklaniał przy blendzie niż przy spoilerze. A4 ma fajną linie, a spoiler nie dość ze jej nie podkresla to troche psuje.

Jak dla mnie to duze fele gleba blenda i przyciemniane szyby, bez zadnych spoilerow i progów i bedzie ok, widzialem kiedys takiego merca i wygladał w 100% gangstersko :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość Murzyn

pet3r, no wiem o czym mowisz....fajna sprawa z ta dokladka, bo spojlerem ciezko to nazwac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzialem kilka razy passata z taka dokladka i wygladal bardoz podobnie do a4 bez tej dokladki :mrgreen: , chyba w bmw w M-pakiecie jest taka lotka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miron78, witaj kolego mam pytanko mam tą blende ale boje sie ją przyklejać do uszczelek nic sie nie bedzie działo jak to zrobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość Keżor
    miron78, witaj kolego mam pytanko mam tą blende ale boje sie ją przyklejać do uszczelek nic sie nie bedzie działo jak to zrobie

Miron już kupił takie autko i nic w nim nie robił prawie ;) ale napewno kupil już z blendą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do samego montażu to Ci nie doradzę - jak napisał Keżor autko już z blendą kupiłem i nie mam pojęcia jak długo przedemną blenda była zamontowana- narazie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi