Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blow off a3 1.8t


Adrian99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem od znajomego Blow off hks, u niego w serii 0.6 bar upuszczal ładnie i głośno, u mnie auto po modyfikacjach, turbo pompuje 1.1 bar, Blow offa nawet nie słychac..podciśnienia jest podłączone bezpośrednio pod kolektor, normalnie powietrze wypuszcza ale nic nie słychać, gdzie go podpiąć, skad wziąć  podciśnienie? 
2339383500_1550452032_thumb.jpg

Edytowane przez Adrian99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blow off założylem trojnikiem silikonowym na przepustnicy, podcisnienie z kolektora i niby upuszcza ale to nie to samo, dodam że cos musialo pasc bo wczesniej mialem innego blow offa, i upuszczal ladnie potem nagle przestał i nie dziala teraz zaden...Pomoze ktoś bo juz nie mam pojęcia co jest na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz ostro pomodzonego auta to go zdejmij , blow off przyciąga wzrok i jeśli nie ma do czego to bedzie kicha. Narażasz się na śmiech raczej niż podziw pomodzonego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 21:52, dekiel 13 napisał:

Jeśli nie masz ostro pomodzonego auta to go zdejmij , blow off przyciąga wzrok i jeśli nie ma do czego to bedzie kicha. Narażasz się na śmiech raczej niż podziw pomodzonego auta.

Ostro pomodzone to może i nie jest, ale 280 koni siedzi także kichy myślę nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto twoja sprawa. Ja jeszcze nigdy nie zmieniłem DV z seryjnej do 300hp. a powyżej zmieniam tylko na mocniejsze z RS4. 

Sprawdź czy w ogóle podciśnienie otwiera ci to dziadostwo. Doładowanie zakładam że jest trzymane więc zostaje sprężyna 

Swego czasu jak miałem leona 1m 390Hp to też sobie zmieniłem zawór na Tiala QR. Ale cena za oryginał jest nie mała. Tylko ze zostajesz dalej w układzie DV i to jest za***iste. 

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...