Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Utrzymywanie czarnego lakieru w czystości


Marciol

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Arek8888 napisał:

Co do zaprawek to polecam obejrzeć odcinek na ten temat u MX Nowicki na youtube, dużo bardziej profesjonalnie pokazana robota niż u M4k, a koszt też niewielki.

Oglądałem ten odcinek u Micha, tylko problem w tym żę ja nie mam ręki do takich mini naprawek blacharkich, boje się że zrobie dziadostwo, jak już wchodzi papier ścierny do gry.

W Leonie tez próg mi rdza brała to coś tam próbowałem z racji tego że to próg i najwyzej nie bedzie tak bardzo widać, i wyszlo dziadostwo - naciaprane tylko, wyglądało jak pomalowana rdza z takimi "schodami" ze szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D To nie dlatego, że nie masz do tego ręki, tylko dlatego, że robota pędzelkiem taka już jest. To tak jak z polskimi drogami po łataniu - niby dziury nie ma, ale za to jest górka. Zaprawka musi być naprawdę niewielka aby była niewidoczna i to dopiero z pewnej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Arek8888 napisał:

:D To nie dlatego, że nie masz do tego ręki, tylko dlatego, że robota pędzelkiem taka już jest. To tak jak z polskimi drogami po łataniu - niby dziury nie ma, ale za to jest górka. Zaprawka musi być naprawdę niewielka aby była niewidoczna i to dopiero z pewnej odległości.

Kurde to juz chyba wole te kropki :D Jak ja to poprawie to będzie tym bardziej rzucać sie w oczy haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobię moje foto ktoś porysował mi auto zrobiłem sobie zaprawkę wg filmiku mxnowicki i efekt wyszedł naprawdę dobrze z daleka nie ma szans że coś zobaczysz musisz z bliska się przyjżeć 

 

20190301_031103.jpg

20190301_031452.jpg

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marky2552 napisał:

Obczaj sobię moje foto ktoś porysował mi auto zrobiłem sobie zaprawkę wg filmiku mxnowicki i efekt wyszedł naprawdę dobrze z daleka nie ma szans że coś zobaczysz musisz z bliska się przyjżeć

O faktycznie wyszło całkiem dobrze, może się zdecyduję latem, chociaż myślę że ważniejsze będzie zająć się rdzą z boku drzwi gdzie coś zaczyna wyłazić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...