Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Witam wszystkich klubowiczów na Imię mam Igor i jestem posiadaczem Audi A4 B6 w wersji Avant z silnikiem benzynowym 2.0 ALT jestem z miejscowości Kalisz w województwie Wielkopolskim

,,,

Witam wszystkich na forum A4 Polska...

Gorąco pozdrawiam wszystkich fanatyków OOOO A4 !!! ?

Edytowane przez arczii92

,,,

Zgodnie z kulturą witam w społeczności.

posiadacz audi a4 b6 1.9tdi 2004r 130km avf czarne kombi

Wcześniej było b5 1.9tdi, b5 1,8T, 2 passaty 1.9tdi, scenic, mondeo.

Myslę ze będe korzystał z rad forum, a może i sam coś podpowiem :)

,,,

Hejka, z tej strony Gniewko. Jestem z Poznania, mam 20 lat i niedawno zostałem szczęśliwym posiadaczem A4B5 2.5 tdi V6 q, tip w avancie. Wcześniej miałem Golfa 3 1.6 i Seata Ibizę 3 1.4 16v. Przesiadka na większego konia sprawiła mi ogromną radość oraz wyszedłem na przekór wszystkim negatywnym opiniom o 2.5tdi! Auto po regeneracji VP44 i turbo. Zawitałem tu z uwagi na to, że nie mam fb, a czasem trzeba o coś zapytać. Mam nadzieję, że miło nam się będzie współpracowało. W najbliższym czasie mam zamiar zrobić wszystkie hamulce oraz pierdoły typu wyprawki.  Pozdrawiam!

Edytowane przez blitzkrieg

,,,

Siemka, Jestem Mariusz mam 26 lat, jestem w tej chwili posiadaczem Golfa IV 1.6 benzyna. Zawsze chciałem mieć Audiczkę, i teraz mam okazję kupić, i dlatego zaglądam tutaj, żeby się dowiedzieć wszystkiego i jak dbać o takie cacuszko :) Pozdrawiam i miłego dnia! :)

,,,