Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brd problem z opalaniem


Mateusz91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpalaniem mojego auta. Czasami musze dlugo krecic zeby odpalil. Samochod nie dawno odkupilem od siostry. Ona tez miala z tym problem ale z tym nic nie robila. Czasami odpala od strzala a czami trzeba dluzej pokrecic. Wymienilem narazie zaworek przy filtrze paliwa. Bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem ,raz zapalał na strzała a raz trzeba było dłużej kręcić ..sprawdz koniecznie włącznik świateł ,jeśli na włączonych postojowych bedzie ci odpalał na strzała za każdym razem a na 0 o mijania trzeba bedzie chechłać to masz uszkodzony włącznik świateł który powoduje spadek napięcia ,,u mnie tak było ,koszt naprawy 40 zł ..daj znać jak przetestujesz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie aku mi pada i juz jest zamowione. Jak nie pomoze to sprobuje podmienic włącznik swiatel z mojej starej b6 bo mam w nim przerobione mce z b7. Dzieki za info;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba to samo sie dziś pojawiło

padł akumulator i trzeba było na kablach startować przy nocnym mrozie -4st

aku mam 85Ah ma 3 lata wiec coś nie halooo by całkiem padł (raz kręci od kopa raz trzeba kręcić pare sekund)

dodam ze cały czas mam przełącznik ustawiony na AUTO

Dziś podczas prostowania z podniesioną maską cały czas mi sie świeca światła postojowe nawet jak dam na o czy Auto (no chyba ze to jakiś tryb Skandynawski?)

ale zakładam ze zżera mi napięcie wadliwy wyłączniki świateł.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli problem z odpalaniem jest tylko na ciepłym silniku to prawdopodobnie rozrusznik juz nie kręci z taką prędkością jaką powinien. (komputer steruje podawaniem paliwa- jezeli rozrusznik będzie kręcił za wolno to komputer nie podaje paliwa na wtryski) Jak masz vcds to sprawdz z jaką prędkością kręci. U mnie tak było, zimny palił od strzała a jak ciepły to bylo trzeba długo kręcić. wstawiłem regenerowany rozrusznik i juz prawie rok nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...