Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzak s-line


bialy215

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam takie pytanie mam zwykły zderzak bez sline pytanie brzmi czy ktos zakładał dokładke dolna zderzaka od sline.Czy warto kupowac jak to wyglada na aucie.Pozdrawiam ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto wygląda, jak ori s-line,niżej masz link do mojego auta ,jest zdjęcie przed (słabe) i po zmianie

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz trochę zdolności manualnych, to jak najbardziej warto kupować i zakładać. Cena dokładki okolice 300-350 złotych, a chcąc zmieniać bez docinania dokładki, czyli na kompletny oryginalny zderzak od s-line, to trzeba oscylować w okolice 1000-1200 złotych (jak nie więcej), więc pozostałe kilkaset złotych możemy przeznaczyć na inne modyfikacje. W wyglądzie to nieporównanie do zwykłej dokładki. Zdjęcie kolegi ww-piasek. Sam oceń i odpowiedź sobie na pytanie :D

318985c5953c2b8b5637883ce01cf269.jpg

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zderzak tylny s-line podchodzi na zwykly standard bez zadnych zmian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kolos78 napisał:

czyli zderzak tylny s-line podchodzi na zwykly standard bez zadnych zmian...

Tak wystarczy dokupić dolną część , góra jest taka sama we wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klapa tylna sedan tesz ta sama co s-line tylko lotka dolozona? wymiary sa te same..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolos78 napisał:

A klapa tylna sedan tesz ta sama co s-line tylko lotka dolozona? wymiary sa te same..

 

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 22:51, greg2505 napisał:

Tak wystarczy dokupić dolną część , góra jest taka sama we wszystkich

Cześć,

A czy masz może wiedzę czy górna część zderzaka tylnego w wersji AVANT jest taka sama jak w wersji SEDAN? Mam uszkodzoną górną część zderzaka tylnego a mam ORI PDC w zderzaku i nie mogę od pół roku trafić identycznego do A4 B6 w kolorze LZ5L na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AllenWalker napisał:

Cześć,

A czy masz może wiedzę czy górna część zderzaka tylnego w wersji AVANT jest taka sama jak w wersji SEDAN? 

Wielokrotnie wałkowane, część górna jest inna.

8E5 = sedan

8E9 = avant

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Takiego cudaka ostatnio widziałem ..to sedan. ..patrząc na dostępne warianty w necie na zdezak do b6 wnioskuję,że to przerzezbiony bumper od kabrio. Kabrio ma zintegrowany grill więc ktos tu sztuke odprawił ciekawą. Ten od kabrio mi widzi się bardziej niz od esa i klawo by było do avanta taki wkleic.  Czy ktoś z Was coś podobnego może robił? Będę wdzięczny za jakies wskazowki. Sprawa wydaje się prosta, odpiłowac grill..ale kto pyta nie błądzi ?

Pozdrawiam

20190924_175503.jpg

Edytowane przez Setoop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Setoop napisał:

Cześć. Takiego cudaka ostatnio widziałem ..to sedan. ..patrząc na dostępne warianty w necie na zdezak do b6 wnioskuję,że to przerzezbiony bumper od kabrio. Kabrio ma zintegrowany grill więc ktos tu sztuke odprawił ciekawą. Ten od kabrio mi widzi się bardziej niz od esa i klawo by było do avanta taki wkleic.  Czy ktoś z Was coś podobnego może robił? Będę wdzięczny za jakies wskazowki. Sprawa wydaje się prosta, odpiłowac grill..ale kto pyta nie błądzi ?

Pozdrawiam

20190924_175503.jpg

Jeśli chodzi Ci o zderzak na foto to jest ori s4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowoklucz. Wpisując na allegro "...s-line" nie wyskakuje nic podobnego, zaraz wklepuję ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i nic. Google też nie wyswietla nic podobnego. Laik ze mnie ale net jako ori pokazuje mi standard. Ten z fotki nie jest dzielony i ma wieksze wloty jak te w cabrio. Gdzie coś takiego znajdę? Jakies wskazowki? 

Dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Setoop napisał:

Szukam i nic. Google też nie wyswietla nic podobnego. Laik ze mnie ale net jako ori pokazuje mi standard. Ten z fotki nie jest dzielony i ma wieksze wloty jak te w cabrio. Gdzie coś takiego znajdę? Jakies wskazowki? 

Dziex

Tu kolega na forum sprzedaje,wpisz sobie w allegro zderzak s4 b6 też jest kilka,ale ceny spore

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex. Znalazłem jeden w uk za 150 funtów ?

Jedno mnie ciekawi,.. nadwozie (błotniki?) s4 jest szersze..czy taki zdezak pasuje do zwyklego A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Setoop napisał:

Dziex. Znalazłem jeden w uk za 150 funtów ?

Jedno mnie ciekawi,.. nadwozie (błotniki?) s4 jest szersze..czy taki zdezak pasuje do zwyklego A4?

Pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ten sam zderzak.. z tego co wnioskuję patrząc po necie..ten zderzak który wkleiłeś to s-line.. złożony z dwóch części..czyli można dokupić samą dokładkę plus kratki i git. Różni się od tego który wkleiłem ja tym,że na spodzie jest wywinięty do przodu.

Ten który jest na moim zdjęciu to zderzak S4 i nie ma owego wysuniętego jakby "podbródka" i jest jednoczęściowy /bez podziału na zderzak górny i dokładkę.

moja konkluzja to,że s-line jest dla zwykłych audi by je podstylizować.. jednak to nie to samo co S...

Taki... cenka z kosmosu.. kupiłem kiedyś astrę ll za tyle :D chyba jednak pójdę w dokładkę s-line.. póki co taki wydatek na część karoserii jest dla mnie troche szalony.
dzięki za wsparcie!

Pozdr

Audi-A4-S4-B6-Zderzak-przod-przedni-komp
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za - Audi A4 S4 B6 Zderzak przód przedni kompletny (8521454763). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

Edytowane przez Setoop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Setoop napisał:

to nie ten sam zderzak.. z tego co wnioskuję patrząc po necie..ten zderzak który wkleiłeś to s-line.. złożony z dwóch części..czyli można dokupić samą dokładkę plus kratki i git. Różni się od tego który wkleiłem ja tym,że na spodzie jest wywinięty do przodu.

Ten który jest na moim zdjęciu to zderzak S4 i nie ma owego wysuniętego jakby "podbródka" i jest jednoczęściowy /bez podziału na zderzak górny i dokładkę.

moja konkluzja to,że s-line jest dla zwykłych audi by je podstylizować.. jednak to nie to samo co S...

Taki... cenka z kosmosu.. kupiłem kiedyś astrę ll za tyle :D chyba jednak pójdę w dokładkę s-line.. póki co taki wydatek na część karoserii jest dla mnie troche szalony.
dzięki za wsparcie!

Pozdr

Audi-A4-S4-B6-Zderzak-przod-przedni-komp
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za - Audi A4 S4 B6 Zderzak przód przedni kompletny (8521454763). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

 

Ej no, ten mój zderzak to nie taka znowu cena kosmos, bo taniej ciężko znaleźć :D

A jak sobie policzysz 300 dokładkę, 400zł kratkę środkową (o ile znajdziesz uzywke, bo nowka ok 500), boczne po 100, czyli 200 to już masz 900 zł, za samą dokładkę i kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...