Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI brak mocy


Sebastian98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam sie sebastian. Mam problem z moja nowo zakupiona s4 b8. Auto stracilo moc. Nie zalancza turbiny. Gdy odepne przeplywke auto idzie. Ale gdy ja przypne jest z powrotem ten sam problem. Przeplywke kupilem nowa podlonczylem i dalej ten sam problem. Z poczadku tez myslalem ze moze przepustnica. Odpielem ja i auto jedzie normalnie. Kupilem nowa podpielem i dalej brak mocy. Dodatkowo wymieniany byl egr i czyszczony dpf przez elektryka. Mial ktos taki problem moze ? 

Edytowane przez Sebastian98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już

22 minuty temu, Sebastian98 napisał:

Witam. Nazywam sie sebastian. Mam problem z moja nowo zakupiona s4 b8. Auto stracilo moc. Nie zalancza turbiny. Gdy odepne przeplywke auto idzie. Ale gdy ja przypne jest z powrotem ten sam problem. Przeplywke kupilem nowa podlonczylem i dalej ten sam problem. Z poczadku tez myslalem ze moze przepustnica. Odpielem ja i auto jedzie normalnie. Kupilem nowa podpielem i dalej brak mocy. Dodatkowo wymieniany byl egr i czyszczony dpf przez elektryka. Mial ktos taki problem moze ? 

 

Od kiedy do S4 wstawiali 2.0TDI? :D

 

Może łaskawie chociaż błędy podasz? Bo ze szklanej kuli już nie czytamy tutaj.

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b8 2.0 tdi problemy takie jak wyzej opisalem . w komputerze wyskakuje tylko blad jak odloncze przeplywke lub przepustnice gdy podlonczy i skasuje bledy to nie wyskakuja zadne. A auto nie ma mocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał na myśli skany z vcdsa a nie jakieś chaotyczne opisanie problemu. 

Wrzuć screeny wtedy można coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2019 o 23:45, Sebastian98 napisał:

w komputerze wyskakuje tylko blad jak odloncze przeplywke lub przepustnice gdy podlonczy i skasuje bledy to nie wyskakuja zadne.

Może spróbuj najpierw odłączyć i podłączyć, bo piszesz, że tylko odpiełeś i podpiełeś. W S4 2.0 TDI to częsta przypadłość..?

https://sjp.pwn.pl

Ludzie, aż żal czytać takie posty.

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kontynuować tego posta. A mianowicie blad w ktorym nie mialem mocy polegal na ty iz mialem zepsuty miechanicznie mechanizm od klap. Natomiast po ponad miesiacu blad wrócił. Ale zato inny. Ciagle zapala mi sie wypalanie dpf a raczej nigdy sie nie konczy. Wyciagalem dpf,plukalem zalozylem ponownie i problem nie zniknął. Dodam ze w bledach mam blad p0606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian98 napisał:

Ciagle zapala mi sie wypalanie dpf a raczej nigdy sie nie konczy

nie ma takiej kontrolki która mówi że jest wypalanie... co dokładnie Ci się świeci?

jeśli symbol dpf to znaczy że jest zapchany a nie że się wypala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kontrolki zadne sie nie pala . ale mam podniesione obroty silnika do tysiaca i kopci bardzo zapach ropy jest z tlumika ... Mozliwe ze to przez blad p06060 ? Warjuje cos w komputerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...