Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubywa plyn chłodniczy, objaw przelewajacej sie wody


xaited

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam taki problem w swoim audi, mianowicie chodzi o objaw przelewajacej sie wody w okolicach kokpitu, na biegu jalowym przy obrotach 1000 - 2000 obr/min. Ostatnio miechanik wymieniał mi termostat i odpowietrzyl uklad, gdyż temperatura na wskazniku nie dochodzila powyzej 65 stopni. Węże nie sa twarde jak temperatura dojdzie do 90 stopni to sa cieple gorny cieplejszy troche od dolnego, znakiem tego ze termostat sie otwiera, ogrzewanie tez jest i grzeje tak jak powinno. Test na wypalona uszczelke pod glowica tez byl robiony i wyszedl negatywnie. Probowalem odpowietrzyc nagrzewnice niestety nie moge jej odpowietrzyc bo caly czas z wezyka gornego ucieka powietrze, a jak jest juz niby dobrze to pozniej okazuje sie ze jednak nie i dalej slychac przelewajaca sie wode. Wyciekow tez nie ma, natomiast ucieka plyn zbiorniczkiem wyrownawczym od spodu zbiorniczka. O co moze tutaj chodzic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałem to samo. Koniec końców zrobiona uszczelka pod głowicą, przelewanie zbiorniczka, bulgotanie ect jak ręką odjął. Życzę innej przyczyny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem dzis okolice uszczelki i wyglada to tak jakby byla tam jakas nieszczelność poprostu poci sie. Wszystko wskazuje na ta wlasnie uszczelke. A ile Cie wyniosla naprawa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...