Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 2g dane komórkowe przy podłączeniu bluetooth


buchcialdo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Posiadam Audi a4 b8 z 2008r, MMI 2g . Przy podłączeniu telefonu przez bluetooth dostaję komunikat w rodzaju zdalnego dostępu do karty SIM, co skutkuje między innymi wyłączeniem danych komórkowych. Można uniknąć wyłączania danych przy połączeniu ? Konkretnie chodzi mi o podłączenie telefonu przez bluetooth do auta i jednocześnie słuchania muzyki z spotify a w momencie połączenia przychodzącego odebrania.
Nie wiem czy to coś zmienia ale telefon to Samsung galaxy s 7 edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzykę można puścić jedynie przez ami za pomoą urządzenie o streamingu muzyki przez bluetooth, montowałem wiele razy i działa.

<- w 2G działa tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, panowie a co jest przyczyną tego, że po zmianie telefonu umiem go sparować z autem ale niestety dane komórkowe i smsy nie są na telefonie dostępne? Na starym telefonie nie było takiego problemu i wszystko działało, można było rozmawiać przez zestaw głośnomówiący oraz oglądać mapy czy tam inne. Na tym niestety ale połączę i mam tylko połączenia przez zestaw albo telefon z danymi... W telefonie zmieniałem w opcjach bluetooth na dostęp do połączeń ale nie działa i wraca do sim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak Ty mmi2g high i na poprzednim telefonie bluetooth nie blokował mi dostępu do karty sim... Po zmianie pojawił się problem, z którym nie bardzo umiem sobie poradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasuj wszystkie profile zapisane w BT i sparuj ponownie urządzenia ze sobą. Nie zezwalaj na rSAP gdy telefon Cię o to zapyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...