Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie mogę zrobić SWAP hamulców z A4 B8 na S4/S5 ?


lobot84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołem,

Kończą mi się akurat tarcze i klocki (właściwie to już się skończyły..) i pomyślałem, że mam okazję na to aby wykonać przeskok na większe, tym bardziej że auto jest po "prawie" całym STAGE 2 (końcowy tłumik pozostał jedynie fabryczny - jeszcze)

Podpowiedzcie gdzie (najlepiej Warszawa i okolice) mogę zrobić SWAP hamulców tył przód  (tarcze, zaciski, klocki itp) ze stokowych A4 B8 na hamulce z S4/S5

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi lub propozycje.

Edytowane przez lobot84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lobot84 napisał:

Cześć czołem,

Kończą mi akurat tarcze i klocki (właściwie to już się skończyły) i pomyślałem że mam okazję na aby wykonać przeskok na większe, tym bardziej że auto jest po prawie całym STAGE 2 (końcowy tłumik pozostał jedynie fabryczny - jeszcze)

Podpowiedzcie gdzie (najlepiej Warszawa i okolice) mogę zrobić SWAP hamulcy tył przód  (tarcze, zaciski, klocki itp) ze stokowych A4 B8 na hamulce z S4/S5

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi lub propozycje.

Skontaktuj sie z @Dev albo @rs dziadek jak oni przygotują Ci już kompletne zestawy, to nawet "zwykly" mechanik powinien dać sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, golden87 napisał:

nawet "zwykly" mechanik powinien dać sobie radę.

"Zwykły" czyli mój tata + ja :P Dzięki za podpowiedź, napiszę do nich priv, zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobot84 napisał:

Cześć czołem,

Kończą mi się akurat tarcze i klocki (właściwie to już się skończyły..) i pomyślałem, że mam okazję na to aby wykonać przeskok na większe, tym bardziej że auto jest po "prawie" całym STAGE 2 (końcowy tłumik pozostał jedynie fabryczny - jeszcze)

Podpowiedzcie gdzie (najlepiej Warszawa i okolice) mogę zrobić SWAP hamulców tył przód  (tarcze, zaciski, klocki itp) ze stokowych A4 B8 na hamulce z S4/S5

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi lub propozycje.

bedziemy działac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...